Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikre van szüksége a csecsemőn...

Mikre van szüksége a csecsemőnek, amit születése előtt is nyugodtan meg lehet vásárolni előre?

Figyelt kérdés
Részletezzétek! pl mennyi rugi, kisnadrág,blúz kell a gyereknek? Ha túl sok az a baj ha túl kevés akkor meg az.

2013. aug. 7. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Kád, babahordozó, babakocsi, kiságy, textil pelus a feje alá, 1-2 cumisüveg a biztonság kedvéért.

Pelust is vehetsz 1-es méretet csak 1 csomaggal. Nem tudhatni mennyivel születik a baba.

Rucik közül body, rugi 6-7 db. Én eleinte csak bodyt és rugit adtam rá. Nem volt kisnadrág és pulcsija. Egy újszülöttnek szerintem még a rugi kényelmes, nem a kisnadrág. 1-2 kardigánt is vehetsz. Sapi, overál. Ezek mind attól függnek, hogy mikorra várod a babát.

2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
popsitörlőt is vehetsz már előre.
2013. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem cumisüveget ne vegyél, én is vettem aztán sosem kellett. Azt ráérsz akkor, ha már megszületett és ha nincs elég tejed. Meg cumi sem kell, azt kapsz majd termékmintát többet is.

Szerintem vegyél kb. 5 rugit, 5-5-bodyt (rövid, hosszú), 5 zokni, plussz ruha attól függően mikor születik meg. De inkább több legyen mint kevesebb.

Alapdolgok: pelus (fehér pampers a legjobb az újszülöttnek sztem), popsitörlő, ágy, pelenkázó, babakocsi, takaró, textilpelus minimum 15 db.

Hát hirtelen ezek jutottak eszembe. Remélem segítettem.

2013. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért van szükség olyan sok textil pelenkára? Eleinte oké hogy sok tejet felböfög de utána már nincs szükség a textil pelusra.

Főleg ha jó nedv szívó képességű a textilpelus.

Rengeteg bébi holmit kaptunk, kb 1 zsáknyit.6 hónapos koráig.

van 30 rugi 35 badi 15 kisnadrág 18 kisfelső.

Lehet hogy csak 1-2 szer adok rá némelyik ruhát?

2013. aug. 7. 12:11
 5/9 A kérdező kommentje:

2 babakocsi

2 takaró

fél kg hintőpor

3*120db+72 db törlőkendő

250gramm sudocrém

12db altatócumi

2 cumisüveg

1 doboz fültisztító

1 porszívós orrszívó

1 cumilánc

1 baba sampon

1 baba fürdető

4 törölköző 2 nagy 2 kicsi

11 textilpelenka

1 overál

1 kocsi bunda zsák

7 pár zokni

16 sapka vastag vékony

körömvágó olló

kocsi letakaró

30 rugdalozó

35 badi

kisfelső

kisnadrág

1 pár kesztyű

lázhőmérő

szobahőmérő

Ennyi minden van már meg amit már előre megvásároltunk, vagy kaptunk.

2013. aug. 7. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekünk 3 textil pelus volt. Úgy is sokat mosol, bőven elég volt. Nagyon sok mindenetek van. Ruhát ne vegyél:-)
2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van kocsitok akor babyknek valo gyerekülés a kocsiba .
2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincsen autónk. Az előbb válogattam szét a kis ruhákat és amik 0-3 hónapos korig lesznek jók.

19 db badi

18 rugdalozó

13 kisnadrág

12 kisfelső

10 db sapka

7 pár kis zokni

11 textil pelenka

Ennyi kis ruhának elégnek kell lennie még ha nem is mosok gyakran?

2013. aug. 8. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég lesz neki amiket kaptatok! Persze nem mondom, hogy a hazahozós ruhája ne legyen új, de szerintem más ruhát ne vegyél neki, ha esetleg úgy gondolod, hogy kell még neki valami a szülés után is ráérsz neki venni!


Boldog babavárást!

2013. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!