Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Azokat az anyukákat kérdezem,...

Azokat az anyukákat kérdezem, akik szárítógépet használnak a gyerekruhák mosása után, milyen programmal szárítjátok a ruhákat?

Figyelt kérdés

Pamut, műszál, vegyes? Most vettünk egy szárítógépet, utánaolvastam és többen írták, hogy a gyerekruhák összemennek a szárítástól. Nem szeretném ha velünk is ez történne, most cseréltem le az ovis lányom teljes ruhatárát, annyit nőtt.

Eddig úgy tudtam, hogy az összemenős anyag a pamut, de most a műszálra mondják ezt, hogy is van? Nem értem.

Műszál kímélőre állítsam, vagy inkább pamutra? Tanácstalan vagyok.:(

Kérlek ne azt írjátok, hogy gépfüggő, hanem azt, hogy milyen típusú anyagra állítjátok a gépet. A ruhák javarészt pamut és műszál keveréke. Leggingsek, felsők, trikók, plüss kardigánok, pamut mackónadrágok, ilyenek.



2013. okt. 27. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megnézem, mi van a ruha címkéjén. Általában a pamutok mehetnek a pamut programmal, de én bekapcsolom ilyenkor is low heat funkciót. Amelyik címkéjén 1 pöttyös jelzés van, az megy a szintetikus programmal.
2013. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!