Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Azt szeretném meg kérdezni...

Azt szeretném meg kérdezni hogy 12hetes terhesen korai még bevásárolni már a babának? Nem korai még? Szerintetek mikor érdemes már meg vásárolni a kicsinek ami kell?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted feltérképezni, hogy mit,hol és leginkább mennyiért lehet kapni, mert baromi nagy árkülönbségek vannak. Nem egyszerű dolog babakocsit választani, kiságyat 10-től 200 ezerig láttam, nem sorolom, de nézelődni mindenképpen elkezdhetsz!
2013. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

körűlnézni szerintem is elkezdhetsz de én még nem vennék olyan nagyon semmit ha csak nem tudod már a nemét meg ilyenek!én mondjuk 16 hetesen vettem először egy kis rugit aztán most kezdtünk el vásárolgatni mert egyszerre ennyi mindent nem lehet.27hkm

boldog babavárást és jó egészséget!

2013. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 12 hetes terhesek nagy része számíthat rá, hogy egy vagy több kisbabával a karján hagyja majd el a kórházat a megfelelő időben. Csak éppen senki nem tudja előre, kik lesznek azok, akik mégsem.

Régen azt mondták, a gyerek akkor biztos, mikor férjhez megy, vagy katonának viszik. Ez persze túlzás, de én nem vásárolnék még semmit. Egy újszülöttnek tényleg nem kell sok bonyolult dolog, bár a reklámokból nem így tűnik.

2013. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Körülnézni hogy mit hol mennyiért lehet kapni,hol olcsóbb az ugyanolyan ágyikó vagy babakocsi ...már nyugodtan nézelődhetsz.

ÉN költözködés,felújítás miatt az utolsó hetekre hagytam a körbenézést..rosszul is döntöttem...így ha van időd akkor nyugodtan járd körbe a boltokat,internetet ..így eltudod majd dönteni később mit veszel meg

2013. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a 20. hétre készen voltunk. Nem bántam meg, nem kellett kapkodni, akciókon vettünk mindent, és időm is volt elrendezni mindent addig, amíg még simán tudtam mozogni. Így jó volt. Én nem hiszem, hogy attól adódna probléma, mert áll egy rugdalózó a szekrényben. Azt viszont javaslom, hogy vásárlás előtt írj listát, és fontossági sorrendet, és egy-egy termék árát nézd meg több helyen is, tájékozódj,mert állati nagy üzlet van a babacuccok terén, nem mindegy mit-mennyiért veszel. Akár fele árat megspórolhatod, ha türelmes vagy és szemfüles! :)
2013. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, nézelődni kezdjetek el nyugodtan, mert pl a babakocsi projekt sem egyszerű :) Ha újat szeretnétek, rengeteg helyen érdemes megnézni, hogy hol milyen típus van, milyen áron. Ha használtan vesztek (ami egyébként tökéletes, mi is úgy vettük, hibátlan) akkor pedig nyitott szemmel kell járni, folyamatosan nézegetni a hirdetéseket, és amikor jön a kihagyhatatlan lehetőség, le lehet rá csapni :)

Mi egyébként a "tényleges" vásárlással megvártuk az AFP és a 18 heti UH eredményét..

2013. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12 hetes kismama vagyok én is.

Én csak nézelődöm egyenlőre, szerintem még korai. De jó "feltérképezni" a terepet, hogy tudjuk mire számíthatunk anyagilag. Továbbá addig nem szeretnék venni semmit amíg 100%-os nem lesz a neme. Úgy tervezem, hogy majd 5.-6. hónaptól kezdem a gyűjtögetést.

Boldog Babavárást! :)

2013. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én max válogattam, nézelődtem ilyenkor.

Most 21 hetes vagyok és még nem vettem meg semmit. Feleslegesnek tartom, ráérek még.

2013. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat :) akkor még ráérek :)

elsö babám lesz és azért nem tudom még hogy mikor érdemes a picinek vásárolni :)

2013. dec. 20. 09:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem , akkor kezd el amikor már tudod a nemét. Ez főleg a ruháknál számít, nagyon nehéz unisex ruhákat találni. meg én úgy voltam mindig is vele, h ha lány akkor legyen kifejezetten lányos a ruhája , ha fiú akkor pedig vagány pasis.

Esetleg olyan dolgokat vehetsz ami nem nemfüggő, kiságy , pelenka, textilpelenka, lázmérő, ilyesmi.de ráérsz még bőven.

Én azért minden gyerkőcnél(most várom a 3.at)a 30.hétig megvettem mindent,kisruhákat kimostam , kivasaltam, helyére raktam.30.hét után nekem már ilyenekhez nem lenne kedvem, erőm.33 hetes kismama

2014. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!