Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen idős korig alkalmazzáto...

Milyen idős korig alkalmazzátok az "egy réteggel többet, mint egy felnőttnek" öltözködést a gyermekeiteknél?

Figyelt kérdés
Hány fokban veszel te a nadrág alá vastag harisnyát, és a gyereknek? Télikabátot, sapkát sálat kesztyűt húztok még? A gyerekre ráadjátok?
2014. febr. 16. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éves korig, míg meg nem tanul járni, mert akkor már mozog eleget kint.
2014. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányom 2 éves, olyan vastagon van öltözve mint mi. Sálat kesztyűt ebbe a szép tavaszi iőbe nem adok rá. Télikabátot , sapkát igen de abba is melege van.
2014. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amig babakocsizik es nem mozog.
2014. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a 4 évesemet próbáltam úgy öltöztetni, ahogy én jól érzem magam. Amikor mentem érte az oviba, mindig rajta volt a pulóvere, meg keresték a harisnyát. Úgyhogy most egy picit jobban felöltöztetem, hogy ne adjanak rá plusz egy réteget. Egyébként ma délelőtt például én adtam rájuk plusz egy réteget, hogy a játszótéren le tudjanak ülni homokozni, hintázni, stb. Ha csak sétáltunk volna, nem adtam volna csak a babakocsiban ülő 1 évesemre.
2014. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kb. 1,5 éves koráig
2014. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem veszek, a gyerek ilyen időben vékonyabb naciban van harisnyával, póló+atléta, és sem nem téli, sem nem tavaszi, átmeneti kabátban. Sapkát, kesztyűt, sálat ma nem adtam rá, itt 17 fok van. 21 hónapos.


Én mondjuk soha nem voltam híve a gyerek agyoncsomagolásának és állandó sapkában járkáltatásának, de én nem itt nőttem fel, szóval ezért furi nekem, máshol ezzel a szokással még nem találkoztam.

2014. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a kérdés ihletett meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Ráadásul ma láttam egy 2 év körüli kislányt overálban, kesztyűben, sálban, és akkor teljesen elbizonytalanodtam, vajon csak én érzek-e így.

Azt hittem, csak mi váltottunk át átmeneti kabátra, őszi sapkára.

2014. febr. 16. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is tavaszi kabát és vékonyabb sapira váltotunk hétvégén igaz volt a tavaszi kabát alatt egy vastag kardigán ,viszont alul vékony harisnya és vékonyabb farmer volt rajta és tavaszi cipö .
2014. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én általában agyon csomagolom a gyereket. most mondjuk már nem adnék rá overált, de egy vékonyabb téli kabát, alá hosszú ujju felső, alá rövid ujjú body, harisnya, zokni és naci. Én mindig fázom. Szóval így elég nehéz reálisnak lenni. Szerencsére azért be szokott jönni ez az öltöztetési mód, mert sem beteg nem volt, sem leizzadni nem szokott.
2014. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én kérdésemet linkelted be :-) Én ma már a bélelt tavaszi kabit adtam rá, én a tavasziba járok már. Én addig alkalmaztam az 1 réteggel többet, míg babakocsis volt. De azt is úgy, hogy a plusz réteg egy pléd volt, vagy a lábzsák.
2014. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!