Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a pelenkatároló táskáról?

Figyelt kérdés

[link]


Alapból nem vennék ilyen drágát, de most kaptunk egy akciót erre.



2014. febr. 19. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ránézésre tetszik.
2014. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,én nem venném meg,és nem az ára miatt!
2014. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem teszik, de az ugyebár teljesen szubjektív. Viszont én ki sem használtam volna, úgyhogy én max akkor gondolkodnék el rajta, ja mondjuk fél áron lenne, de szerintem én még akkor sem ezt venném, mert ennél szebbet is lehet találni...
2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lcs ***** válasza:
nekem tetszik. de szerintem nem csak a kinézete számít, hanem az elrendezése is :)
2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát méretre elég nagy: 48 x 31 x 20 cm

Ahogy a képeket és leírást nézem, van benne kihajtható pelenkázólap, egy külön kis tartó a víznek (nekünk sokszor kifolyik a táskában), külön tasak a belenkáknak és a belső része is több részre osztott. Ezek alapján én elég praktikusnak látom.


Egyébként fél áron van és adnak hozzá ajándékba egy bárányos felakasztható játéktárolót (nem tudom linkelni sajnos).

2014. febr. 19. 17:17
 6/7 lcs ***** válasza:
akkor így praktikusnak tűnik, unisex színe van. szerintem jól néz ki :) de hát ez tényleg ízlések és pofonok kérdése :)
2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szépnek szép de én nem venék ilyett.
2014. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!