Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 13 hós babámnak szeretnék...

13 hós babámnak szeretnék vásárolni adidas melegítő szettet. Szerintetek milyet vásároljak? Még nem tud járni a babám.

Figyelt kérdés
Milyen színűt érdemes, illetve cipzárosat,vagy sima belebújóst? Akinek esetleg hordott ilyet a babája,kérnék szépen tippeket, hol adtátok rá, stb? Láttam van Lonsdale szettet is,de az az apukájának nem tetszik annyira,)

2014. márc. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Cipzárosat érdemes, mert könnyebb kezelni, mint a belebújósat, ezáltal a gyerek is jobban szereti. Hol? Hát utcára, dokihoz stb, nem otthonra. Őszintén szólva eredetit szerintem nem éri meg venni mert nagyon drága és gyorsan kinövi, koppintottat tudsz 4-5e venni.
2014. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


ez megéri szerintetek?ebbe 3 ruha van.. vagy inkább válasszak adidast?

2014. márc. 19. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megéri.
2014. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itthon is szokott benne lenni, meg játszótérre, sétálni, babatornára. Orvoshoz persze nem. Nekünk mind belebújós. De a cipzárosnak is van előnye, hamarabb rá lehet adni.

[link] ehhez hasonlók vannak

2014. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyiknek lehet jobb,finomabb anyaga?
2014. márc. 19. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk adidasbol foleg cipzarasak vannak,nike es puma pulcsikbol vettem bebujosat,de azok nem egyuttesek voltak,kulon valasztottam hozzajuk nadragot.

Mindkettonek van pozitiv oldala,a cipzarossal pl konnyebb retegesen oltoztetni,ha melege van konnyebb levenni.A negativuma viszont ha mar egyedul le tudja venni,akkor le is veszi akkor is,ha nincs olyan meleg.A bebujosat nem szokta levenni a fiam,viszont ez ala nem is oltoztetem annyira retegesen,inkabb csak egy polot szoktam ala adni.

Hogy hol hordja?Ott ahol a melegitot szokas,tehat amikor pici volt itthon es jatszoteren, most mar sport foglalkozasokon,suliban(konkretan azokon a napokon amikor torna ora van,hogy konnyebb legyen oltoznie). Nem vagyok melegito parti,attol fuggetlenul,hogy valoban az osszes melegitoje markas, nem ez a "setalos/megjelenos" ruhaja.

2014. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!