Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék járni konditerembe,...

Szeretnék járni konditerembe, aerobicra és ilyesmikre. Viszont nincsenek márkás edzőruháim, csak sima melegítő jellegű. Ki fognak nézni?

Figyelt kérdés

Igaz, annyira nem érdekelne, de ha nagyon hülyén néznek rám, az zavarni fog, meg amúgy is fogyni szeretnék.

Szerintetek?


2009. okt. 29. 13:29
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem ne foglalkozz másokkal:) magukat minősítik, saját maguk értékrendjét, ha kinéznek...ez sztem edzőteremtől is függ, h milyen jellegűbe mész...sztem a többség nincsen márkás edzőruhába felöltözve egy átlagos edzőteremben, ha csak nem a rózsadombra mész..:)
2009. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy átlagos hely szerintem, nem túl drága. Remélem nem fognak bámulni. Köszönöm a választ:)
2009. okt. 29. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hova valósi vagy..ha szegedi lennél,mehetnénk együtt is...
2009. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nő (lány) vagy.

Nem számít a drága ruha igazából. Az a lényeg, hogy kényelmes viselet legyen, viszonylag jó minőségű anyagból és ha még divatos szabású is, az pozitívum.

Én a termemben árulok ilyen (kis reklám: BioTech) holmikat, ami nem márkás, viszont direkt erre lett kitalálva (a BioTech egy táplálékkiegészítőket gyártó cég)

és olcsó. Egy női top például 2000-2300 Ft.

Keress rá, országszerte vannak BioTech Shop -ok ahol megveheted ezeket.

Garantáltan jól fogsz kinézni benne, ami nem hátrány, tekintve hogy pl. aerobikon 1 óráig nézed magad (és másokat) a tükörben.

:-)

2009. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem nemfognak lenézni...a terembe nem azért jár az ember h azt nézegesse h a másik miben edz...ha van az nem normális és azt inkább te nézdle:D

am igen sok helyen lehet kapni tökjó 'edzős' ruhákat...pár ezer forintért:) Mindenféle Plázákban is találsz "gyúrós boltot" ott lehet venni/rendelni ruhákat:)

2009. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem nem fogják nézni.

és tuti van más olyan is akinek nincsenek drága edzőruhái..

2010. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!