Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha nyári babám...

Szerintetek, ha nyári babám lesz, akkor milyen ruhát vegyek neki, amiben hazahozhatom? És miben altathatom (hosszú, rövid)?

Figyelt kérdés
Első baba június végén. Ugye nekem fura, mert alapból nyáron a nagy melegben az ember neki vetkőzik, de én úgy olvastam, hogy nekik még máshogy működik a hőháztartásuk és jobban fel kell őket öltöztetni az elején. Gyakorlott anyukák, kérlek adjatok tanácsot, mert nem akarom túlöltöztetni, de azt sem akarom, hogy megfázzon. Nagyon köszönöm.

#ruha #baba #hazahozós szett
2014. ápr. 14. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy vékony pamut rugit adnék rá, alá egy vékony rövid ujjú bodyval.

Otthon attól függ hány fok van a lakásban. Ha nincs kifejezetten hűvös de tikkasztó meleg sem akkor szintén pamut rugiban altatnám eleinte vagy hosszú ujjú bodyban és takaróval. Ő még nem rugja le magáról a takarót.

2014. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkeppen hosszu kell neki,meg kissapi is kell.meg egy kispled vagy kistakaro
2014. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám augusztusban érkezik, én rövid ujjas bodyban, hosszú ujjas rugdalózóban, és vékony cérnasapiban fogom hazahozni. Szintén első baba, és nekem is elég fura, de ezt tanácsolták :)
2014. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron hoztam haza a babám a legnagyobb hőségben. A védőnő szólt hogy mindig csak hosszú legyen rajta. Hát nem jött be. Egyébként is tetőtéri lakás szóval itt még kb 4 fokkal mindig melegebb van mint máshol. 3 napig ordított így beöltöztetve mire csak levettem róla és egy ujjatlan bodyban volt végig a hőségben. Utána egy hangja nem volt. A gyereknek sem jó ha szenved a nagy melegben. Persze egy átlagosan meleg napon hosszút lehet rá adni, de a tényleg perzselő hőség van akkor látni fogod rajta hogy kevesebb ruha kell neki.
2014. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomat hazavittük egy pamut rövid body+vékony hosszú pamut rugi kombiban vékony pamut sapiban... Tetötéri lakás... Másnap már egy szál Libero-ban aludt egy textilpelenkával letakarva... És még igy is izzadt szegény... Nem szabad tulöltöztetni mert attol belázasodhat... Mindig ugy öltöztesd mint magad+egy réteg
2014. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre a kombinációra gondoltam, de a védőnő ezzel a csak hosszú ujjú dologgal elbizonytalanított. Nálunk is mindig iszonyat hőség van nappal és éjszaka, ha az a nagyon meleg van, és túlzásnak tartottam a gyereket szaunáztatni...:) Aranyosak vagytok, köszönöm, most megnyugodtam! :)
2014. ápr. 15. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!