Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Fiúnak rövidnadrág plusz...

Fiúnak rövidnadrág plusz harisnya?

Figyelt kérdés
Ma láttam két 10 év körüli gyereket, mindkettőn rövidnadrág volt, és az egyiken a rövidnadág alatt volt egy fekete harisnyanadrág is. Ez mostanában így szokás?
2014. máj. 10. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
:) Szegény fiúcska. Nem hinném, hogy ez divat. Inkább anyuka "hülyesége".
2014. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nèzd meg azt az idióta Berki Krisztiànt a tv2-n, ö ugyanígy " jàrta az orszàgot".

Ùgy tünik divatot teremtett. Vagy.. Legalàbbis van kire fogni ezt az örületet.

2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 éves koráig én is adtam így a fiamra. 10 évesre azért nem adnám...
2014. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De kintre is???
2014. máj. 10. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem szörnyű. 5 éves fiam van, de eszem ágába sincs sosem így öltöztetni.
2014. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy sportoló valószínűleg nem viccből hord "harisnyát". A kettő nem ugyanaz.
2014. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bölcsiskorukban télen a paktikusság miatt öltöztettem őket így, mert bent dögmeleg volt, és amikor kimentek, csak rövidgatyi le, harisnyára ráhúzták az overallt és kész is. A gondozóknak is könnyebb volt, meg a fiúknak is volt sikerélmény, hogy egyedül tudtak öltözni. De 10 évesen eszembe nem jutna így az utcára engedni...
2014. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem lehethogy csak egy térd zokni volt ?mondjuk az öcsém 14 éves és ő is hord nylonharisnyát!
2014. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam ilyet, sajnos, pedig én is gyerek koromba szerettem volna ilyen harisnya félékben lenni, rövidnadrággal is, de cikinek tartottam és csak 1x 2x mertem nylonzoknit pl felhúzni. De később már nem tartottam cikinek szoktam halásznadrággal harisnyát hordani, van akinek így jó lenni, átlagban nem zavarja az embereket azt vettem észre pedig én nylont szeretek hordani, a pamutos félék pedig végképp nem ciki.
2014. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fiúnak a harisnya elég gáz, ha már nem baba. Már a 4 éves fiam is berzenkedik ellene, mert tudja, hogy az lányoknak való :) Maximum téli aláöltözetet tudok elképzelni, de akkor meg hogy jön oda a rövidnadrág?! Anyuka kissé el van szállva.
2014. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!