Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák, végül mennyi ruha...

Anyukák, végül mennyi ruha kellett az első időszakban?

Figyelt kérdés

Többnyire nyári babás anyukákat kérdeznék, de lehet nincs sok összefüggés.

Mennyi bodyt, rugit egyéb dolgot vettél ami kellett is. mert van aki 4-5 darabot mond, van ako inkább 10-15 darabot. ki hogy volt ezzel? köszi.


2014. máj. 22. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4-5 kevés, van hogy naponta elmegy ennyi, mivel büfis, kakis, pisis lesz, akkor teljes ruhacsere kell. A 10-15 túlzás, én nem bírtam volna annyit kihasználni. Szerintem az arany középút a megfelelő, 7-8 body, 6-7tipegő/kisnadrág+pulcsi szett, 5-6 napozó (ha nyár elején születik és nem a végén). Nekem így volt elég, nem kellett 'csak' naponta mosni. Ha nem lett volna ennyi, moshattam volna éjjel-nappal.
2014. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszönöm :) hát én neten vettem őket azt csak vettem és csak vettem :) tehát lehet picit sok lett. de én is így vagyok vele hogy okés hogy hamar kinövik de 4-5darabot én is keveslem. köszi a válaszod.

nyár végi, augusztus eleje, baba lesz, tehát napozót nem vettem neki, csak egy két rövid nacit ha szükség lesz rá.

2014. máj. 22. 12:27
 3/18 anonim ***** válasza:
Rövid nacit nem fogsz ráadni, helyette szerezz be 1-2 napozót, kelleni fog mert augusztusban még nagyon melegek vannak. Ha nagyon nem akarsz költeni, akkor az ujjatlan/rövid ujjú body is megteszi, de akkor abból legyen több. A nadrág lecsúszik, nem kényelmes a pici babáknak.
2014. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10-15 sem túlzás. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenből ennyit kell venni....Most leírom mi van 56 méretben a 2 hét múlva érkező lányomnak:

10 db rugi

14 db badi

6 db felső

6 db naci

6 db ruhácska

4 db harisnya

2 db napozó

7 db nyári sapi

Ezek csak az 52 méretű cuccok, a nagyobbakból valahogy többet sikerült vennem, főleg a 62-ből. Nálunk kicsi lesz a baba. Ha valamire még szükségünk lesz ebben a méretben vagy esetleg ez kevésnek bizonyul, akkor természetesen veszek még!

2014. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, a tiéd a túlzás kategória, koraszülött méretből nem fogsz ennyit ráadni, vagy egész nap csak öltözteted, hogy minden legyen rajta legalább egyszer.
2014. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, még van időm ezt azt beszerezni :)

kedves utolsó én is így vagyok, bár én fillérekért 2-3száz ft-ért meg ennél kevesebbért vettem a bodykat ezért is van belőle rengeteg. :) de szerintem elfér, ha sok lesz akkor sem vesztettem vele sokat :)

2014. máj. 22. 12:33
 7/18 anonim ***** válasza:

5 válaszoló. Elírtam :) 56 méretű ruhákat akartam írni :)

Az nem koraszülött méret. Nem szeretnék naponta mosni...

4 voltam

2014. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs olyan, hogy túlzás...Inkább legyen túlzottan sok ruha mint kevéske...
2014. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mi vettünk 10-15 db bodyt, rugit meg néhány talpas nadrágot a kezdetekre, de igazából kevesebb is elég lett volna. Bár a lányom nem bukott soha és a pelenkákkal is szerencsénk volt, emiatt nem igazán kellett átöltöztetni soha. Szoknyát, pulcsit, felsőt, harisnyát ilyen pici korban nem adtam rá.
2014. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szoknya, az amit a dereka tart meg, a ruha az, ami a vállán, nem ugyanaz....Szerintem simán lehet, de ízlés dolga.
2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!