Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák, végül mennyi ruha...

Anyukák, végül mennyi ruha kellett az első időszakban?

Figyelt kérdés

Többnyire nyári babás anyukákat kérdeznék, de lehet nincs sok összefüggés.

Mennyi bodyt, rugit egyéb dolgot vettél ami kellett is. mert van aki 4-5 darabot mond, van ako inkább 10-15 darabot. ki hogy volt ezzel? köszi.


2014. máj. 22. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, én egyszerűen csak azt szerettem volna, hogy a gyerekem minél kényelmesebb cuccokban legyen.
2014. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyáron szerintem a ruha nagyon kényelmes, de inkább hagyjuk...
2014. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nyugi kedves "vitatkozók" :) kinek mi jön be, igaz a babákat nem tudjuk megkérdezni, az ő véleményüket. fiam lesz, tehát ruhácskára nem nagyon lesz szükségem :)
2014. máj. 22. 13:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Tavaly júniusban született a fiam. A Tescos 0-3 hős méretű ruhákat vettem, s azok jók voltak nyár végéig annak ellenére, hogy 4,5 kg született.

15 napozó

15 hosszú ujjú rugi

15 rövid ujjú body

5 rövid Kertész nadrág pólóval

10 pár zokni

3 kardigán


Naponta 3 ruha ment el, vagy lebukta, vagy kifolyt a kaki. 3 naponta mostam.

Számolod ki. Hétfőn 3 ruha, kedden 3 ruha, szerdán 3 ruha, az 9, de akkor már mosnom kellett, mert 1-2 nap volt mire megszáradt, s mire megszáradt, megint moshattam, mert kiürúlt a szekrénye!

Nyári is van hűvös, amikor elkel a melegebb ruha, s nem mindig szárad meg hamar

2014. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan nap, amikor 7 body is elment egy nap, valahogy egy kaka se akart bent maradni a pelusban :D Egyébként nekünk így néz ki a kelengye a második babónak:

10 body (többnyire rövid ujjú)

4 vékony rugi

1 vastag rugi

4 nyári sapka (de csak azért, mert kislány és olyan cukik vannak)

1 rékli

2 pulcsi

2 hosszú nadrág

4 pár zokni (mert cukik), tutyi

2 napozó

2 kis felső+kis nadrág együttes


szerintem ez még sok is a kisfiamból kiindulva...

2014. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. akkor többnyire jó vagyok :)
2014. máj. 22. 15:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Én bedőltem annak, hogy kicsi méretből elég kevés, mert gyorsan kinövi és jöhetnek a 62-esek. 3 hónapig 56-ost hordott a lányom és bizony kevés volt az 5-6 body és rugi, pelusbaleset miatt kb heti egy plusz öltözet ment el, de bukós baba volt, így minden nap mindenből új kellett, csak akkor öltöztettem, ha vizes lett, egy kis hányásszaggal vártam estig. 62-esből van kb 20 body és rugi (nagy részét kaptuk, kb 6-6-ot vettünk), így már nagyon kényelmesen elég, nem kell sietni a mosással-vasalással, heti 3-4 adagot mosok a mi ruháinkkal együtt. Szóval szerintem a 14 rugi és body ideális mennyiség, a többiből (pulcsi-nadrág és hasonlók) én az elején alig használtam, mert baromi nehéz ezeket ráapplikálni egy újszülöttre. Ezekből mutatóba 1-2 db. Nyári babára a napozó még praktikus, vennék vagy 5-6-ot a helyedben.
2014. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De jó, hogy feltetted a kérdést, most én is számolgatok itthon. Augusztus elején jön a kisfiam és én is osztok-szorzok, hogy miből mennyi kell még. Mi sok mindent kaptunk, így addig nem vásároltam, amíg mindenhonnan be nem jöttek az ajándék ruhácskák. Te miben fogod hazahozni?
2014. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!