Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Elég lesz ennyi ruha, vagy...

Elég lesz ennyi ruha, vagy vegyek még valamit?

Figyelt kérdés

4 db rugi - 56-os és 1 db 62-es

9 db 56-os body, 1 db 62-es, 3 db 68-as

3 db 62-es kisnadrág, az egyik alja olyan mint a rugdalózóé, a másik kettő nyitott, 2 db 62-es póló, az egyik hosszú, a másik rövid ujjú.

és 1 db 62/68-as melegítő nadrág és hozzáillő pulóver.

ezeken kívül vannak még zoknik és harisnyák.


kelleni fog még valami ezeken kívül újszülött babának?


2014. jún. 19. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Bőven elég.
2014. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát én sokkal többet vettem, de ki mit engedhet meg magának.
2014. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben fogok szülni.

Vettem 2 hálózsákot, mert hűvősebbek is lehetnek az esték.

Rugiból többet vettem, mert hidegebb a lakás, még nyáron is, és azt akarok éjszakára is ráadni.


Egyébként ennyi ruha bőven elég szerintem,

2014. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hálózsákot is kaptunk, sosem aludt benne, csak sírt. Nem bírta elviselni, beleakadt a lába, valahogy nem bírja. Amúgy a rövid ujjú és hosszú ujjú kombinációiban aludt kicsit hűvösebben. Body-rugi kombók mentek nálunk vagy 5 hónapig. A nagyon piciken cuki a kisnadrág meg póló, de megemeled a gyereket és a nyakában lesz a pólója mindig.
2014. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért van ennyi, mert nem engedhetek meg magamnak többet. Egyszerűen csak nem tudom, miből mennyi kell.
2014. jún. 19. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Rugiból kell vagy 15db.

Tescóban 2db pamut rugi 1000-3000ft.

Az alá kb. 10 db body.

Napi szinten az elején kell 3-4 rugi, mert bukik, kifolyik a kaka, pisi.

Kardigán, sapka.

Hosszú ujjú body a nadrágokhoz.

A 0-3 hó méretet vedd a Tescóban, azt tudja hordani 2-3 hónapos koráig, meg vegyél pár 00 méretűt, hogy ne lógjoncrajta ha fényképezitek.

2014. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a rugiból én is úgy gondoltam, hogy kevés van, szóval azt mindenképpen veszek majd még.
2014. jún. 19. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég szerintem is. Esetleg néhány rugi még. Hálózsákot egyet azért beszereznék próbaképpen, mert ha szeretni, praktikus lehet. Mikor születik? Overall levegőzéshez?

Azért is elég, mert majd úgyis kap hozzá ajándékba.

2014. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!