Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a debreceni és a győri Kaáli-intézettel kapcsolatban? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Az első konzultáció után egy átlag esetet tekintve, kb mennyi idő telik el a beültetésig? Mi a menete a dolgoknak?

2014. jún. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de a győriről sokszor hallottam már jókat.
2014. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe jártam 100%-osan meg voltam velük elégedve. Egy pici probléma volt, hogy sok a várakozási idő. De ez szerintem Győrben is így van, hisz sajnos nagyon sokan vagyunk...
2014. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi decemberben közepén voltunk Győrben konzultáción, és azt mondta az orvos (Dr. Boga), hogy 2-3 hónapon belül reális az első beültetés. Nekünk minden papírunk megvolt (teljes kivizsgáláson estünk át előtte a férjemmel), 1-2 vérvétel és spermavizsgálat kellett volna még náluk. A konzultáció után pár nappal spontán teherbe estem, szóval mégsem került rá sor.
2014. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én jártam a Bp-i Kaáliban ,most a Jánosban vagyok,de szerettem volna Győrbe menni.Azt mondták nekem a telefonba Győrben,hogy azzal a pácienssel csak 1 bizonyos orvos foglalkozik náluk,aki már más intézetben sikertelenül járt.Először nem értettem,hogy miért,aztán sok kérdezősködés után felhomályosítottak,hogy rontom a statisztikájukat,hiszen ha máshol többször nem sikerült,akkor ott sem lesz egyszerű.Le is tettem gyorsan a győriekről....
2014. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!