Ti vettetek a babátoknak hálózsákot?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy kell e vagy sem, akik vettek ti kihasználtátok vagy felesleges?
2013. aug. 5. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az első gyereknek vettem anno, de nem jött be. A másik 2-nek nem vettem. Nagyon sokszor beleállt a zipzár a nyakába, a patentosat meg nem próbáltam.
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van és szeret benne aludni soha nem volt gond a gombbal meg a cipzárral sem.

Amikor forgolódni kezdett még akkor is tudott benne rendesen aludni. Most nyáron nem adtam rá.

2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vettem, használtuk/használjuk is, most nyáron viszont nélküle alszik
2013. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk rokonoktól kettőt, és nem használtuk, a fiam még a takarót sem viseli el, télen 18-20 fokban sem.
2013. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is vettem, újszülött kortól egészen 2,5 éves koráig használta.

Szerintem sokkal praktikusabbak azok, amiknek a nyakánál vagy patent van, vagy a cipzár bújtatós (rejtett) és lefelé megy az összecipzározás.


A kisfiam 3 éves, hideg őszi napokon vagy télen biztosan örömmel fogja még hasznláni, nagyon szerette.

Az ÁLOMSZUSZI honlapról rendeltünk, 150 cm-ig (kisiskolás korig) vannak nyári-átmeneti-téli verziókban.

Mi ezekkel nagyon elégedettek voltunk.


Nyáron egy vékonyabb pamutszerű anyag, télen pedig töltött, melegebb.

Mi szerettük, szeretjük- már csak hűvös időben fogom elővenni.

2013. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam csak onnantól használta, hogy már ki tudott fordulni vagy kúszni a takaró alól. És mi is Álomszuszit vettünk :) de boltban, van nyárink és télink. Kb. 2 éves korában kellett nagyobb méret. Szeretem, hogy nem kell ellenőriznem, hogy kitakarózott-e és szerencsére meg is szokta, nem akarja levenni magáról.
2013. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2013. aug. 5. 12:07
 8/11 anonim ***** válasza:
nekünk is van mi is nagyon szeretjük :-)
2013. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Születése óta csak hálózsákban altatom a fiam (ilyen melegben persze nem), az egyik leghasznosabb dolog, amit vettünk. A takarót lerugdossák magukról, az én fiam folyamatosan vándorol az ágyban, jól megfázna pl. télen, ha nem lenne hálózsák.
2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekünk is van és nagyon szereti a babám. igaz ebben a nagy melegben nem adom rá :)
2013. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!