Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » November végi újszülöttnek...

November végi újszülöttnek milyen ruhákat vigyünk majd a kórházba?

Figyelt kérdés

Segítsetek, teljesen tapasztalatlan vagyok, miben vigyük haza a babát? A babahordozó az tuti, meg a sapka (gondolom egy vékony, egy vastag, ha hideg lesz).

De ezen kívül hogy öltöztessük fel? Harisnya, zokni, vagy csak kombidressz, rugdalózó, kocsikabát pólya, overáll, lábzsák, takaró, ezek közül mi kell? Autóval visszük haza :-)


2014. okt. 5. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én decemberi gyerekemet így vittem haza: body, rugdalózó, sapka, meleg takaróba bebugyolálva az autósülésben. A férjem az ajtóval a kórház bejáratához állt, majd otthon is a ház előtt állt meg. Alig volt kint a levegőn, csak pár másodpercig, max. egy percig. A pólyában nem tudod az autósülésbe bekötni. Ha valamivel többet lesz kint és már hűvösebb lesz, akkor a body és rugi fölé adj egy overált, és úgy takard be.

Készülj viszont arra, hogy nem tudod, mekkora lesz a babád, lehet, hogy az 56-os ruha is lógni fog rajta, de az is lehet, hogy a 62-es is éppen jó rá. Érdemes többféle méretből bevinni egy-két darabot, de legalább otthon összekészíteni, hogy apa be tudja vinni.

2014. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
februári baba. Body, plüss pántos rugi, kardigán, sapi, overál.
2014. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A babára hosszúujjú bodyt és hosszúujjú plüss rugit adtam, egy vékonyabb sapkát és bundazsákot, amin volt még egy vastag kapucni. Igy bele lehet csatolni a hordozóba. Az autóban volt fűtés, ott szétcipzároztam a bundazsákot. Volt még nálunk vastag takaró, és egy vastagabb sapka is,arra az esetre ha még hidegebb lett volna.
2014. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
November végi kislányomon rövid ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, egy vékonyabb plüss overáll, és egy sapka volt. Így volt beletéve a hordozóba belefűzhető vastag bundazsákba. Zokni, harisnya nem volt. A kocsiban a bundazsákot kicipzároztam.
2014. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!