Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes eladni a babaruhákat?

Hol érdemes eladni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a kinőtt babaruhákat, és kíváncsi lennék tapasztalatokra, hogy melyik oldal a legjobb. Ismerem az olx-et és a jófogást, ami ingyenes. Tudom hogy van a vatera meg a teszvesz is, de azok fizetősek. Nagyon sok szép kisruha van, de nem vagyonokért adnám, csak hogy kapjak is érte, de el is menjen, mert nem tudom tárolni sem, és adni sincs kinek. Tehát melyik oldal vált e nektek? Elég ha olx-en és jófogáson hirdetek, vagy a jutalék ellenére érdemesebb vaterára is felrakni? Vagy van más jó oldal is? (Fb-on kívül). Köszönöm

2014. okt. 27. 08:12
 1/3 Mansikka válasza:

Attól is függ hol laksz. Egy nagyobb városban jó lehet a jófogás, olx is, mivel el tudnak menni a ruhákért személyesen is és ott azért találhatsz bőven vevőt. De egy kisebb helyen, faluban nem biztos, hogy helyben el tudod őket adni és én pl. nem szívesen utalok pénzt így ismeretlennek. Mert ugye vaterán az eladó lekövethető, regisztrált tag, kisebb az esélye, hogy becsapja a vevőt - ez a vevő nézőpontja. Ha sok ruhád van megéri vaterán árulni, nem olyan vészes a jutalék, le van írva részletesen.

Amúgy érdekes, de azt tapasztalom, hogy a jófogást többen látogatják, mint olx-t.

Bababörze? Bolhapiac? Nálunk ezek nagyon népszerűek és a személyes kontakt sokat jelent!

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2014. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én itt keresnék vevőt, biztos van itt olyan anyuka aki szívesen vásárolna tőled. Miért nem lehetne itt mondani? Nem hirdető portál, de segítségnyújtás. Vaterát nem ajánlom, én is hirdetek ott egy-két babacuccot és nem veszik, csak az 1ft-os dolgokra mennek rá nálam. :(
2015. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismét én: én most hétvégén babaruhabörzére megyek a közösségi házba, ingyenes belépő és az asztalok sem drágák. Kerületi vagy városokon, falun belül érdemes utánanézni attól függ, hogy hol laksz. :)
2015. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!