Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hótaposó mellé milyen csizmát...

Hótaposó mellé milyen csizmát vegyek még? Érdemes két kinti cipőt venni erre az őszi téli időszakra?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a hótaposót néztem neki ki, talán a gumis része miatt tetszik,fontos szempont hogy ne ázzon át, emellé viszont úgy gondolom kéne még neki egy ami talán nem ennyire meleg. Egyenes talpút szeretnék venni mint az Elefanten,mert nekünk az ortopéd orvos olyat javasolt. Az is lehet,hogy Elefantent veszek neki használtan,de nem tudom milyen jellegűt vegyek..



2014. okt. 27. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek a csizmák a hó ellen is védenek? Ha igen,akkor nem kell neki másik bakancsot vennem?

2014. okt. 27. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk tavaly meleg hótaposót a lányomnak kb egyszer volt rajta. A mai viszonyok szerint én inkább még egy bakancsot vennék, ami vízálló és nem annyira meleg második cipőnek. Viszont nekem jól jött többször is, hogy volt két téli cipőnk és volt még a meleg bakancs. Többször is volt, hogy az oviban olyan állapotban láttam viszont a gyerek cipőjét, hogy azt nem tudtam azonnal takarítani, ezért lett két cipő egyiket használtuk utcára, és alkalomra a másik ovis és játszóteres volt. Emellett volt még a meleg csizma, ha esett volna a hó jó lett volna:)
2014. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vettünk ilyet, és nem ajánlom, persze, a te döntésed. 22-es kellett volna venni, de annyira szűk a boka rész, hogy a 24-est tudtam ráadni, a 23-asba bele kellett erőszakolni a lábát, pedig nem egy dundi lábról beszélek. :) de nem volt kényelmes neki. Most 23-as a lába& nem megy bele a lába a csizmába, ami ugye 24-es.. Meg kell próbálni, de ilyet sose többet :)
2014. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A decathlonost véleményeztem. Előző voltam :)
2014. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vidd el probáljátok fel helyben a decatlonos,szép nem drága és nem ázik be mert az orr részénél gumi.én ilyet venék a lányomnak .
2014. okt. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor már inkább ilyet,szerintem ez jobb minőségű.

2014. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!