Szerintetek lehet egyben eladni babaruhákat?

Figyelt kérdés
Mármint nem akarok vacakolni a 250 fotóval meg feltöltögetéssel. Egyben szeretném eladni. Szerintetek hülyeség? Tél-nyári-body-pulcsi- minden egyben . Akár olcsóbban is...
2014. nov. 27. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg nem vagyok terhes, de en megvennem egyben is. Irhatsz priviben, mert unokahugom es ocsem is van szoval lehet sogornokkel kozosen megvennenk vagy valami. Minden esetre erdekel. :D
2014. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy így célszerűbb, és én is így venném, és így is fogom eladni, ha aktuális lesz.

Korra és nemre lebontod, és már viszik is.

2014. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyben vettem :D
2014. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ruhák, ha átlagosak, akkor jobb csomagban, mert azok fogják keresni, akik olcsó ruhát akarnak, ha különleges, márkás darabok, akkor egyesével érdemes, mert aki ilyet keres, az pontosan tudja, mit akar, és csak az kell neki.
2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak külön veszek ruhákat egyben csomagban nem .
2014. nov. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az értékes választ!
2014. nov. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!