Ritus116 kérdése:

Àptilisi babámat miben hozhatom majd haza a kórházból?

Figyelt kérdés
Milyen vastag overallt ajànlotok? Kocsival fogunk hazajönni.
2015. jan. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt majd kb szülés előtt egy két héttel fogod tudni eldönteni, mert ki tudja milyen idő lesz áprilisban.

Én júniusban szültem, 40 fok volt mikor bementem, 4 nap múlva jöttünk haza és szakadt eső, meg nekem is pulcsi kellett.

2015. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, várd meg az áprilist, akkor majd látod hogy milyen idő lesz. Nem biztos hogy kell overál. Én február végén szültem, de nagyon jó idő volt mikor jöttünk haza.
2015. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Március közepén mi 2db rugiban hoztuk haza (párom ezt hozta be, mert amiket vittem, azoknak a mérete 1-2 számmal volt kisebb, mint a baba - az overálé is, de szerencsére nem is kellett) + takaró, sapka az autós hordozóban. 20 fok volt, ragyogó napsütés. Majd aznap kiderül, de ha autóval hozzátok, akkor egy takaró is elég lehet, nem biztos, hogy kell a vastag overál.
2015. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én második babám április végén született, 2 és fél éve. Mi vittünk be neki hosszú ujjú bodyt, ujjatlan rugit pamutkabáttal (kb olyan vastag volt, mint egy melegítőfelső), cérnasapkát (a vastagabbat), meg egy pamutlábzsákot. Plusz egy takarót.

Erre aznap, amikor hazajöhettünk végre, beütött az első igazán meleg nyári nap, 30 fokkal... :)

Így sem a lábzsákot, sem a kabátkát nem adtuk tá végül. (Szép szélcsendes idő volt...)

Azt mondják, mindig kb egy plusz réteg kell a babára ahhoz képest, amit mi viselünk.

2015. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!