Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mitől lehet büdös a gumicsizma...

Mitől lehet büdös a gumicsizma? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak még tavaly vettünk a Lidl-ben bélelt gumicsizmát, egy kisebb és egy nagyobb méretet. Mikor a kisebbiket hordta, egyszer kitettem az udvarra mikor nagyon sáros volt, és mikor behoztam lemosni, olyan szaga volt, mintha egy kandúr macska lepisilte volna (azt is gondoltam, hogy az volt). Hiába mostam bármivel, még a mosógépbe is betettem, de a szag maradt.

Most elővettem a nagyobbat, felvette a kisfiam, és ugyanolyan szaga lett, pedig nem tettem ki. Bűzlik tőle az egész előszoba :(.

Pedig nem lépett vele kakiba, és egyből kivettem a bélését, hogy jobban szellőzzön.

Tapasztalt már ilyet valaki?


2015. jan. 26. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
a miénk is büdös, pedig nem érte pisi vagy kaki. Szintén Lidl vagy Aldis, màr nem emlékszem. Mosàs nem hasznàl.
2015. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Azért büdös, mert műanyag vagy gumi az anyaga, nem szellőzik, belebüdösödik a láb hamar. Nem arra találták ki, h egész nap a lábán legyen, hanem arra, ha menni kell valahová zuhogó esőben , bokáig érő sárban, azalatt a pár perc alatt ne ázzon be a cipője. Váltás zokni és váltás cipő köTelező.

Használat után szódabikarbónát kell beleszórni és jól kiszárítani.

2015. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, a szódabikarbónát utána ki kell belőle porszívózni.
2015. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 2., de kb. másfél órát volt a lábán, amíg tegnap délelőtt kint játszott az udvaron. Nem izzadtság, és nem is gumi szaga van, hanem tényleg mint a kandúr macskának az az erős szagú jelölő pisije.

Elhiheted, hogy nem abban rohasztom a lábát egész nap.

2015. jan. 26. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
dettó...alig van a lábán, inkább csak a szekrényben áll, már kimostam én is mindennel, és mégis büdi.
2015. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik ez egy ilyen büdös fajta gumicsizma :). Érdekes, mert nekem is van gumicsizmám, és az abszolút nem büdös, bár nem ez a bélelt fajta, csak sima.

Még a szekrénybe se merem betenni, mert minden átveszi a szagát.

2015. jan. 28. 22:35
 7/7 anonim válasza:
Az a lidl-es gumicsizma gagyi, vegyél jó fajtát, abba nem izzad a láb, és semmilyen szaga nincsen. Nem műanyag vackot kell venni, hanem igazi kaucsukot (Aigle, Hunter, Le Chameau, Evercreatures) Két gyermekem van, kizárólag bélelt gumicsizmát hordanak tavasztól őszig, nincs is más lábbelijük, soha semmilyen bajuk nem volt még tőle, van, hogy napi 10-12 órát is rajtuk van, imádják. Nekem 3 pár, férjemnek 2 pár minőségi gumicsizmája van, mindannyian jól vagyunk, köszönjül ;-) Az összes gumicsizma a lakásban van bent, semmilyen szaguk nincsen. A kínai műanyag és olcsó gumi bűzlik csak. Mindezt azért írom le, mert a gumicsizma nagyszerű lábbeli, de ebből is van olcsó gagyi és drága minőségi is.
2015. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!