Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes ilyen típusú...

Hol érdemes ilyen típusú ruhát bevásárolni?

Figyelt kérdés

8 hónapos, kezdi kinőni a 68-as méretet. Most kezd mászni, ezért két részes ruhát szeretnék venni neki. Mivel rövidek a lábai, az még egy darabig 68-as, viszont a felsőtestén feszülnek a 68-as felsők.


Nadrágokkal pedig megszívtuk, csak az jó rá, ami kvázi harisnya, majdnem hónaljig tartó, vastag passzéval, minden más lecsúszik a hátsójáról, ahogy mozog.


Hol vásároljak be ilyenekből Budapesten? Főleg, hogy két különböző méret kell alulra és felülre.


2015. jan. 30. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ekkora méretben sok ruhát a h&m-ben vettem a gyerekeknek. Puha, pamut, lehet kapni külön alsó-felsőt. Ha még ott nem nézted, érdemes lehet.
2015. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne együtteseket vegyél, hanem külön nadrág, külön felső, és meg van oldva a méretprobléma.


Szerintem simán adj még rá "egyberuhát", úgy nem lesz kint a dereka mászás közben.

2015. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A rugdalózó nem jó már neki, feszül a combján-térdén, amikor mászik, én se tudnék kezeslábasban mászni :) A magas derekú nadrág védi a derekát, illetve body is van alatta.


Hol lehet külön-külön kapni ilyeneket? Eddig csak együttesként láttam boltokban.

2015. jan. 30. 09:48
 4/13 anonim ***** válasza:

KIK, C&A, Tesco, Auchan...

Szerintem szinte minden ruhaboltban.

2015. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

H&M-ben lehet külön-külön venni. Én eddig szinte csak ott vettem neki ruhákat, meg néhányat a tesco-ban.

Esetleg a Lidl-ben szoktak még lenni külön felsők és nadrágok, bár szerintem azok nem olyan jó minőségűek.

2015. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Háda, Scamp, kínai.
2015. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 30. 12:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell még 68-asat vásárolnod, ikább oda is vegyél 72-est már. Ha olyan nadrágot veszel ami passzés alul akkor kicsit buggyosabb lesz ennyi, de nem kell majd egy hét múlva rohannod vásárolni.

Nagyon jó a H&M viszont ott nagyobbak a ruhák, tehát ha most kezdni kinőni felül a 68-ast akkor hidd el egy h&m-es body még bővel jó lesz 68-asból :) de inkább vegyél 72-est. Én mindig inkább vettem nagyobban egyel mint pont jót, így nem volt olyan amit mikor megvettem már kicsi volt. Ilyenkor még olyan gyorsan nőnek.

Jó még a LIDL, ALDI, ezek elég jó árban vannak de én már vettem ott mindenféle gyerekruhát és minden minőségi volt. Ahhoz pedig szokj hozzá hogy bizony nem mindig ugyan akkora a méret felül mint alul. Az én gyerekem már 2 éves, de téli nadrágból kisebb is elég lett volna mint amekkora a téli kabát mérete, de inkább megvettem a nagyobbat, mert felhajtom viszont így tuti kihúzzuk az egész telet.

2015. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Zara-ban eleve eleg nagyok a felsok.Ott vasarolt egyuttesbol nekunk pl a nadrag jo,a felso viszont hatalmas.A felsok tobb mint 1 szammal nagyobbak az elvileg azonos meretu Benetton es Next felsoktol.Szerintem ott meg akar egyuttesbol is talalhatsz olyat ami pont jo lesz:)
2015. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
háda ,aldi,tesco,lidl,de lidl nadrágok nagyobak mert a 110 lányomra elég a 104 nadrág lidl böl felsőböl meg 110-116 veszek .
2015. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!