Miért ilyen kegyetlenül olcsón mennek a babaruák?

Figyelt kérdés
Van fenn egy 14 darabos kislány ruhacsomagom, hibátlan gyönyörű darabok és holnap lejár. 1000 ft-on áll most. Tényleg ennyit ér? Mármint értem én, hogy annyit ér amennyit adnak érte, de ennyire semmi árért... vérzik a szívem. Valaki nagyonjól fog járni...
2015. márc. 13. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem fogok ki ilyeneket..., pedig jó lenne...:)
2015. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos telitett a piac... turkálók kg szám adják ki a ruhákat poton pénzért és sokan az olcsót keresik mert vagy drága nekik aminőségi de használt ruha vagy megveszik inkább a boltban..
2015. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Eddig voltak túlárazva.
2015. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Én még soha sem futottam bele ilyen olcsón ténylegesen szép, igényes babaruhákba. Ami ennyire olcsó (amivel eddig találkoztam) lehet, hogy hibátlanok voltak, de min. 10 évesek és pl én szépnek se mondanám őket.

Lehet hogy én vagyok a peches de ennek a többszöröséért sikerült csak használt babaruhát kifognom.

2015. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A licitesek a végén (az utolsó pár percben) ugranak meg nagyon.
2015. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Túl nagy a kínálat, meg az ilyen csomagokkal az a gond, hogy ha pl. valakinek csak 2 db tetszik belőle, akkor csak annyit fizet, amennyit az ér.
2015. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen túlkínálat van szép él olcsó!!! használt babaruhából. A FB csoportok, a vatera, az olx tele van vele, közbena turik is hozzák be tonnaszámra.

Ráadásul a posta iszonyat drága lett, ha vesz az ember 1-2 ezerért ruhácskát, már egy újabb ezres a posta. Ez is lenyomja az árat.

2015. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én is nézegetem a csomagokat, de általában amihez odaírják, h "nagyon szép babaruhacsomag" az sosem szép. Lehet, hogy épp nem pecsétes, de biztos, h sok évvel ezelőtti divat, nem szívesen adnék ilyen régi ruhát a babámra. Én sem veszek fel 10 évvel ezelőtti divatú farmert. Meg nekem számít az is, h ne legyen kicsit sem kinyúlva és ha már látom, h egyharmada a ruháknak ki van nyúlva, nem veszem meg. inkább megveszem darabonként egy turkálóban és akkor látom, megfoghatom, stb. Meg azért is nem vettem még csomagot, mert azt látom, h beletesznek olyan állapotú, anyagú ruhát is, amit önmagában a kutya se venne meg, de így el lehet sózni.

Nem fizetek olyanért, ami nem tetszik és sztem más sem szívesen.

2015. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyreszt fenykep alapjan nehez eldonteni hasznalt ruhak eseteben, hogy valojaban milyen allapotban van, hiaba irod melle, hogy hibatlan.

Masreszt en azt latom, hogy sokan eleve haszaltan veszik a babaruhakat, majd azt probaljak eladni.Tehat az sem mindegy, hogy 1,2 vagy 10 gyerek hasznalta azt a ruhat elotte.A ruhak ara mar azzal a felere csokken, hogy levagod rola az arcedulat, pedig tegyuk fel meg ki sem mostad.

Oszinten szolva nem szoktam hasznalt dolgokat vasarolni, eladni is csak butort probaltam egyszer, de nagyon ledobbentem mennyit veszitettek az ertekukbol.2 eves, ujszeru kanape szettert es bababutorert a vetelar 1/6-at ajanlottak:-)

2015. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha holnap jár le, akkor még feljebb mehet az ára. Mennyit tartanál érte reálisnak egyébként?

Az igazán szép, márkás csomagok nem szoktak aránytalanul olcsón elmenni amúgy. Lehet, hogy nincs benne márkás, tényleg különleges darab, ha pl beleírod a címbe már, hogy next, gap, h&m stb. akkor jobban harapnak rá (persze csak ha tényleg ezek a márkák vannak benne). Én más márkát meg se veszek használtan.

2015. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!