Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónapja hagytam abba a...

1 hónapja hagytam abba a szoptatást, a menstruációm még nem állt vissza.1-2 nap van, aztán 2 hétig semmi, aztán megint 1-2 nap mensi. Szedem a cerazette fogamzásgátlót, de 2 napja kegyetlenül görcsölök, nagyon érzékeny a mellem. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
A kislányom egy éves, a kisfiam 27 hós. Mindketten császárral születtek, és az orvosom azt ajánlotta, hogy 3-4 évig ne vállaljak újra babát, mert 2 császár után veszélyes lehet. Belehalok, ha el kell vetetnem :-(
2011. máj. 1. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A cerazette egykomponensű fogamzásgátló tabletta, nem igazán megbízható fajta. Addig hatékony, amíg egyébként sincs menzi a szoptatás miatt, utána már nem. Lehet terhesség, de nem hinném, hogy el kellene vetetned. Miért lenne veszélyes? Ha mindent rendesen összestoppoltak a szülések után, akkor nem lehet gond. Sem most, sem később.
2011. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten mondta a dokim, hogy ha a szoptatás abbahagyása után 2 hónappal sem jön meg, akkor már érdemes egy tesztet csinálni.

Az én lányom 9 hetes múlt, 1 hónapos koráig tudtam csak szoptatni. És mivel még nem jött meg, jövő héten veszek egy tesztet. De azt is mondta a dokim, hogy ha negatív, de mégsem jön meg, az sem akkora gond, de azért néha csináljak egy tesztet a biztonság kedvéért.

2011. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!