Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Újszülött lányom...

Fontos! Újszülött lányom horkol, de kegyetlenül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi fertőzőt nem kapott el, az biztos, amitől lenne, nem folyik az orra. Amióta hazahoztam, bárhol elalszik a hátán és rázendít a horkolásra (amikor valakinek az ölében alszik, akkor is). Félek, mert kb. olyan hangerővel teszi ezt, mint egy felnőtt férfi, nekem is szúrja a fülem. Gyakran felriad és akkor nagyon de nagyon sír. Féltem Őt.


Milyen orvoshoz kell fordulnom? Orr-fül gégészhez? A gyerekorvos egy kontár, nem segít, azt mondja, biztos valami átmeneti dolog. De ilyen hangerővel?


És mi van, ha meg kell műteni? Ilyen picit egyáltalán műtenek ezzel? Nem mellesleg a lányom koraszülött is, 33. hétre született.


Légyszíves segítsetek! Hallottam, hogy horkolástól meg is lehet fulladni. Ti találkoztatok már ilyennel?



2013. júl. 19. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
mindenképp fül-orr gégész. Ha szar a dokitok, akkor csak közöld vele, hogy beutalót írjon sürgősen, a horkolás egy babánál soha nem természetes.
2013. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ilyennel, viszont egy ilyen pici babánál nem normális, úgyhogy ha a gyerekorvosod kontár akkor vidd el fül-orr-gégszhez mindenképp, ne hagyd annyiban. A mi gyerekorvosunk sem ér semmit úgyhogy ha ilyen lenne én sem foglalkoznék vele, vinném szakemberhez.
2013. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.


A beutalóval meg az a baj, hogy a várólista egy kilométeres itt, szó szerint, minden osztályon. Akkor marad a magánrendelés.


A horkolás azt kb. úgy kell elképzelni, hogy egyszer anyám azt hitte, hogy én horkolok és nem ő. Holott én nem is szoktam horkolni. A rendelőbe vittem, ott is horkolt, néhányan meg is lepődtek. A doki persze már nem hallotta, mert felriadt...

2013. júl. 19. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne várj a fül orr gégészre, vidd be a kórház,gyermek ambulanciájára. Legalább is egy újszülöttnél én ezt csinálnám. Max.2-3 napot bent kell lennetek,de kivizsgálják rendesen.
2013. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán túl nagy az orrmandulája, legalábbis a nagynénémnél ez volt a kiváltó ok.


Én is szakorvoshoz vinném, magánrendelésre, minél előbb.

2013. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi volt a megoldás, mi is ebben szenvedünk.
2016. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!