Miért ilyen kegyetlenül olcsón mennek a babaruák?

Figyelt kérdés
Van fenn egy 14 darabos kislány ruhacsomagom, hibátlan gyönyörű darabok és holnap lejár. 1000 ft-on áll most. Tényleg ennyit ér? Mármint értem én, hogy annyit ér amennyit adnak érte, de ennyire semmi árért... vérzik a szívem. Valaki nagyonjól fog járni...
2015. márc. 13. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

számold hozzák, hogy kéri majd, hogy ajánlott postával, még az is rámegy kb 700 ft-tal, így neki már 1700 ft-ba lesz.

De ha sok a figyelő akkor várható hogy a végén még licitálnak rá. Amúgy tényleg egyre több turkáló van, nem feltételnül éri meg már vaterán venni ezeket. Meg a tesco és társai is egyre jobb árakon adja pláne ha akció van.

Azt tanácsolom 1ft-os licitre ne tegyél fel semmit én is többször megjártam már hibátlan újszerű cuccot megvettek 1ft-ért..... ez van, tanultam belőle azóta vagy van minimál ár, vagy felteszem annyiért amennyiért el is akarom adni.

2015. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mert tul kinálat van ,kereskedők is neten árulják a kg hádában vett használt ruhát ,én el sem tudom adni őket max ismerösöknek de akkor is ilyen potom pénzért ,illetve lidlbe igen olcson lehet vadi új ruhát venni,tescoban szezon végi vagy szezon közi kiárusitásban is lehet szebbnél szebb gyerek és bébi ruhát igen olcson kapni ,tehát eleve ezek miatt nem kérhetsz várhatsz sokat,illetve ott van kg háda tömve bébi ruhákal szebbnél szebbet lehet válogatni és mivel bébiruhák kicsik és könnyüek olcson lehet szerezni .
2015. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nemrég volt ahol lakom gyerekruha börze ,használt ruhákat akartak az ótlévö anyukák /kereskedők eladni annyiért amenyért ujatt lehet akcioban venni ,nem is viték nagyon a ruhákat a vevök .
2015. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez most bébi vagy kislány ruha és miket tartalmaz ? miért nem teszed fel egyenként .
2015. márc. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Baranka ***** válasza:
Mert sajnos tényleg túl kínálat van. Mindenki szabadulni akar tőle. Facen fönn vagyok több/adok veszek csoportban. Én azt vettem észre és saját tapasztalom is, ogy két véglet van. Egyik tényleg győnyőrű ruhákat árul, de marha drágán ezért nem is megy el neki. A másik véglet, hogy szabadulni akar tőle az olcsón adja.
2015. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!