Milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés

1,5-2 hónap múlva érkezik a pici fiúnk. Van pár ruha amiből nemtudom melyiket vegyem meg:

hálózsák ( ujjatlan vagy hosszú ujjú? ) hányas méret?62?

mekkora méretű baba törülköző kell a szüléshez, amibe bebugyolálják? 70*70 elég?


2015. márc. 13. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam április végi. Hálózsákot nem vettem, csak ősszel, amikor már mocorgott. Újszülöttként paplannal takartam, úgysem rúgta le magáról.

Törölközőből én 80x80- ast vettem, tovább jó. De a kórházba ilyet nem kellett vinni.

2015. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halozsakbol olyat vettem, aminek lecipzarozhato az ujja.A mienk szamozasa 0-6 hos korig van, kb 68-as meretnek felel meg.Szuleshez furdolepedot vittem(70*140-es).Mi itthon is furdolepedot hasznalunk kapucnis kifogo helyett.Sokkal puhabb furdolepedoket sikerult vennem, mint kifogokat.
2015. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!