Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Holnaptól adhatok a lanyomra...

Holnaptól adhatok a lanyomra ilyen dzsekit az oviba?

Figyelt kérdés

[link]


Mondjuk a link nem tul jo, mert nem talaltam gyerek dzsekiben ilyen képet, de a lanyomnak ilyen van. Pénteken még teli kabat volt rajta, gondoltam holnap ilyenbe menne, csak olyan csalóka, mert ez a kabat papirvekony, pillekönnyű. Nekem is van ilyenem, en nem fazom benne, csak azert gyereknek nem tudom mennyire korai még ilyen időbe.


2015. márc. 15. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még téli kabátot adok a 4,5 éves kislányomra.
2015. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrachnologic ***** válasza:
Nekem 3,5 eves a fiam, szinten teliben van meg. Ilyenkor lehet a leghamarabb megfazni, ha az ember hirtelen aluloltoztet. 😊
2015. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laktok, felénk holnap reggel 2 fok lesz az előrejelzés szerint, holnapután 0, utána -1.
2015. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak napközben meg felmegy 15 fokra, azt gondoltam hogy reggel alávesz még egy jo vastag pulcsit.

Meg sokan itt azt írjak, hogy tavaszi kabátot adnak mar a gyerekre. Persze tavaszit en sem adnék, de ezt inkább olyan átmenetinek erzem.

A masik gondom, hogy amit múlt heten hordott, ma jol összekoszolta, igy ki kene mosnom. Van neki tobb is, de az egyik olyan meleg mint egy bunda, abba szetsulne, a másikat meg egyszerűen nem hajlandó felvenni.

Mindegy még holnapig meggondolom. Köszi a válaszokat.

2015. márc. 15. 21:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja eszembe jutott még egy ehelyett. Egy szövet kabat. Gondolom ebbe azert nem fázna. Igaz nem oviba valo, de talán kibirna vele holnap míg a másikat kimosom. Mit gondoltok?
2015. márc. 15. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel a megszokott kabátjában megy és viszünk egy mellényt, napközben abban tud kimenni, ha meleg lenne.
2015. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom már 2 hete tavaszi kabátba megy nem nagyon vèkony de nem is nagyon vastag ,alá vesz reggel egy pulovert ,ès tavaszi sapkába megy fèkony kötöt.
2015. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

45 éves kisfiam már a múlt hét jobb napjain is a téli polár kabát helyett egy polár kapucnis-cipzáras pulcsit kapott és rá egy pufi cipzáras mellényt.

Szerintem teljesen elég, most itt Budapesten kb. 14 fok van, játszani is az oviban olyan 11 körül mennek ki.

(reggel meg kocsival járunk, nem gyalogolunk a hűvösebb időben, talán ezért is vagyok "bátrabb" az öltöztetésben.


Én inkább a rétegezésben hiszek már ilyen időben.

A kapucnis pulcsi alatt még azért a benti hosszúujjú póló és a trikó is rajta van- ennyiben azért nem lehet megfázni-

Alulra pedig még a zoknihoz az a dzsekis-orkános külső részű, vékonyabban polárbéléses nadrág van kint rajta- nem beteg :)

2015. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
..4,5 éves akart lenni az a 45 :)
2015. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!