Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Divat még a kötött babaruha?

Divat még a kötött babaruha?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok és anyósom már orrba-szájba köti a babaruhákat,ha kell,ha nem.Finoman már céloztam rá,hogy nem kell túlzásokba esni,de nem igazán vette a lapot,ráadásul nekem nem is tetszenek annyira a kötött babaholmik.

Oké,hogy első unoka,de akkor is.



2015. máj. 15. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofák, tudnak nagyon szépek és igazán divatosak lenni.

Ha a mama szeret kötni, hagyjad neki. Az én nagymamám csodaszép, pihe-puha kocsitakarókat kötött anno a fiamnak, kincsként őrzöm, mert azt a dédi csinálta. Sőt, köttettem vele a szomszédom kislányának ajándékba rózsaszínt. A legegyedibb cucca. Ilyet tuti nem fogsz kapni a boltban!

Keresgélj neked tetsző ruhadarabokat, vegyél te fonalat (van kifejezetten bébifonal) és kérd meg, kösse meg! Főleg, ha kislányotok lesz, csodaszép kis kargánokat, bolerókat, sapikat köthet neki, akár nagyobb méretben is.

Ezen nem érdemes összeveszni.

2015. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még az jutott eszembe, ha ennyire szeret kötni a mama, esetleg felvethetnéd neki, kössön ici-pici babasapkákat, amiket el tudtok küldeni valamelyik kórház Pic osztályára, mert a koraszülötteknek kell a sapi, de annyira pindurkák, hogy boltban nem lehet kapni rájuk.

Sok harcod lesz még a gyerek körül, van, amiben az asztalra kell csapni és nem engedni, de van, amiben jobb a kompromisszum, elvégre a mama senkit sem akar bántani a lelkesedésével.

2015. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak van olyan ami tetszik, pl amit vki belinkelt azok közül is van egy-kettő. Keress olyat amit raadnal, mutasd meg neki hogy ilyet szeretnél, még örülni is fog neki a mama. Jó nehezet válassz, akkor ellesz vele sokáig.
2015. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kötött örök divat szerintem. A linkelt ruhák nagyon szépek, divatosak.
2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

10-esnek pedig külön köszönet a belinkelt képekért :)

2015. máj. 18. 14:20
 16/17 anonim válasza:
Szerintem azért örülj neki. Az én nagymamám soha nem kötött nekem semmit, egy sütit nem sütött volna, azt gondolta ha pénzt ad arra, hogy vegyek valami csokit a boltban akkor kárpótolva leszek és nem tűnik fel hogy más nagyszülőkkel szemben ő milyen. És bejött, nem is tűnt fel, csak most, hogy otthonba került és átgondoltam, hogy mi változott. És nagyjából semmi. Szerintem örülj, ahogy már mondtam, és ha a kisbabán aranyos és jól áll, akkor miért ne adhatnád rá:) persze ha nem tetszik akkor nem kell, mondd meg neki nyugodtan vagy beszélj vele. Beszélgess vele. Mert ez hiányzott nálunk is. Beszélgetni a problémákról...
2015. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon aranyos kötött holmik. A kardigánokért és kis sapkákért oda és vissza vagyok. A kedvenceim a baglyos és pilóta sapik. [link]

[link]


De az ilyen típusú fotókellékeket is jópofának tartom: [link]

2015. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!