Meddig nem ciki az overál?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 2 részesre gondolok.
2015. okt. 31. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg maga a gyerek azt nem mondja, hogy az. Környezettől, barátoktól, stb. függ. Szerintem praktikus, és addig használjuk, amíg csak engedi, mert nagyon jó találmány.
2015. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hideg van, foleg ha ho is esik, szerintem sosem ciki. 😊

Kozepiskolaskent mondjuk nem volt, de felnottkent ujra hordom. 😊

2015. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ. én olyan 10-12 éves kort mondanék, de szerintem azon is múlik, hogy hova adod rá. suliba pl már nyilván nem (meg oda nem is kell), de mondjuk kirándulni, szánkózni szerintem nagyon praktikus egy ekkora gyereknek is. kisebbeknél meg simán lehet ebben csúszni-mászni télen.
2015. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mind 3 gyerekemnek van ilyen még 12-13 éves fiaimnak is ,mert szánkozni hógolyozni eben jó,és a kabátot külön is hordhatja ami szél és víz állo .kislányomnak is van oviban odvara az a legjobb .
2015. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!