Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit adnátok használtan a...

Mennyit adnátok használtan a következő gyerekruhákért (börzés kérdés)? Lent.

Figyelt kérdés

A szinte új, alig használt gyerekruhákért használtan mennyit adnátok? Pl: H&M Mickey-s pulcsi (122-128 méret), Nike melegítőalsó....

Voltam börzén...nagyon felmentek az árak, azért kérdezem, hogy ti milyen áron vásároltok használtan, mennyiért adjátok el gyermekeitek kinőtt ruháit?


2015. nov. 8. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is ma voltam kint.Egyesek nagyon el vannak szállva ,7-800 forintot kértek volna olyan cuccért ,amivel én ki sem álltam volna (bolyhos ,sárga foltok,agyonmosott ,kopott minta ,lyuk stb).Játszószőnyeg 15000 meg hasonlók.Amikor alkuról beszéltem ,úgy néztek rám mintha ingyen kérném.Mindegy mondjuk mert nem is azért járok ki ,mert szükséges.Ja és a játékokat is baromi drágán adják ,de alig láttam olyat ami hibáltan.Tervezem ,hogy kimegyek árulni ,hát szerintem sikerem lesz mert ilyen kopott dolgokkal nem állok oda ,és nem kérek annyit érte mint egy új ruháért.
2015. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pulcsiért én 1000ft alatt .kabátért 2000ft ha nagyon szép jó állapotu.nadrágért 300ft .polok,200-300ft ha szép állapotu.
2015. nov. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én eladni nadrágot 300ft ,polot,250 ft kabátott 1500-2000ft adom .sapka 200ft.
2015. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!