Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött orverál? Hol érdemes...

Újszülött orverál? Hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Leendő kislányomnak keresek, jó minőségű 56, max. 62 overált, mert tavasz közepén fog születni nem sokáig fogjuk használni.

Hol érdemes néznem?

A Brendonban horror áron vannak, a Tesco-ban most nem láttam szimpit.


Köszönöm a tanácsokat!


2015. dec. 1. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem. Azokat a méreteket nem használják el a babák, csodás darabokat lehet venni potom pénzért. Várhatóan akkor nem lesz nagy hideg, elég egy vékonyabb is. :)
2015. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele egy kicsit ha tavasz közepén fog születni, mert januárban, de legkésőbb februárban már le lesznek árazva az overálok...
2015. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

H&M, C&A

Vagy nézegess használtan is, ilyen kicsi babák nagyon gyorsan nőnek, szinte újakat (vagy kifejezetten újakat) is ki lehet fogni.

2015. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

H&M, Tesco, C&A

Egyetértek, hogy használtan is érdemes keresni, mert egy gyerkőc abszolút nem harcolja le ebben a korban.

2015. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most várjuk ketteskét, kizárólag turiban veszem majd, ilyen piciben az a leggazdaságosabb és nagyon jókat látok, mi márciusra várjuk a bébit, nem sojat fogjuk szerintem használni, 56-ost veszek.
2015. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bp-n a Thököly úti Háda tele van szebbnél szebb 56-os és 62-es overálokkal, és mind teljesen új, vagy újszerű, nagyon szépek, többségük márkás, és átlag 2500 ft-ba kerülnek. Nem vagyok használt ruha párti, de tényleg marha gyorsan kinövik, és sokból lehetett választani, meg annak a boltnak nincs olyan turkálós feelingje, a ruhák nagy része fogasokról lóg.
2015. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!