Milyen cipőt vegyek a 2 hónapja járni tudó gyerekemnek?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 hónapja tanult meg járni. Kicsit későn, mert most lesz 1,5 éves. Ajándékba kaptunk Nike cipőt, de szeretnénk lecserélni, mert szerintem nagyon merev a talpa. Milyen cipőt vegyek? Próbáltam utánaolvasni, de mindenki mást mond. Abban nagy az egyetértés, hogy a cipő talpa rugalmas legyen. Az viszont nagy kérdés, hogy magas szárú legyen, ami tartja a bokát, vagy alacsony szárú, amiben szabadon tud mozogni a bokája? Ti mit gondoltok?

2016. febr. 20. 19:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem minden kérdésnél szóba jön az, hogy bezzeg a régi időkben... :D Csak akkor gondolom nem vizsgálódtak, hogy mi miért van.
2016. febr. 21. 18:07
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül Elefanten-t vettünk, nagyon szeretjük. :) Kicsit magasabb a szára, hajlékony a talpa. Pont akciós volt a Deichman-ba, szóval vettem 2 méretben.
2016. máj. 4. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!