Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Méretváltás: hol tudnék jó...

Méretváltás: hol tudnék jó áron bevásárolni?

Figyelt kérdés
Elég sokat nőtt a kisfiam, így már a 122-es méretből kéne bevásárolnom. Eddig szép lassan "felhalmoztam", most viszont hirtelen kéne sok mindent megvennem (elsősorban pulcsik, hosszú ujjú pólók, vékony tavaszi kabát). Ma voltam börzén is, pár dolgot vettem, de kicsit csalódás volt :-(
2016. márc. 6. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Börze,turi,teszvesz,vatera,jofogas,facebook csoportok....


C&A, H&M nézz szét az akciósak között vagy a basic darabok ki lehet fogni jó áron..

2016. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A KIK-ben és a Pepco-ban is nézz szét, nagyon jó áron lehet kapni gyerekruhákat.
2016. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a 122 már az a méret, amikor használtan nehezebb jó állapotú cuccokat kifogni. Vateráról nem szoktam vásárolni, mert többségében postaköltséggel nem éri meg és ki tudja, mit kapok.A fb-os csopikban szoktam nézelődni, de ha nagy ritkán van valami jó áron, akkor azt lestoppolják. Turiban régebben sokat vásároltam, most már ritkán járok sikerrel. Börzére járok rendszeresen, ott több dolgot meg tudok venni.

A Pepcot megnézem majd, az közelebb van hozzánk.

2016. márc. 7. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Néz szét tescoban most leárazások vanak újra hátha találsz kedvedre valot ,de ajánlom még lidl ruháit ,aldi,kik.
2016. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!