Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szandálcipő vagy átmeneti cipő?

Szandálcipő vagy átmeneti cipő?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok.Kislányom 2,5 éves és Salus szandit hord bentre.Most vennünk kell egy újat,mert megy oviba és a mostanit kinőtte.Úgy gondoltam(mivel nem olcsó),majd hazahordjuk az oviból így otthon is és az oviba is tudja bentre hordani.Nem tudom viszont,hogy tavaszra milyen Salust vegyek.Sajnos csak ebben a márkában tud járni,mert a többi cipőben,csúnyán kitartja a lábát.

Szóval szandálcipő,vagy átmeneti nem bélet cipő?

[link]

[link]

Szeretném,ha még ősszel is tudnánk hordani.Télen úgyis egy bélelt fazont kell venni.

Valaki hasonló helyzetben?



2016. márc. 15. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Bentinek mindenképp szandálcipőt, de minek otthonra is benti cipő? Olyan hideg van? Borzasztó lehet egész nap ilyen cipőben lenni.
2016. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bentre persze szandi,csak kintre nem tudom eldönteni.Bocsi,ha hülyén fogalmaztam
2016. márc. 15. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a magasított cipő nem lesz jó , max 1-2 hónapig, mert meleg lesz kintre. De azért kéne vmi átmeneti.

Én szandit vennék salusból az biztos.

2016. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam,de ha meg a szandálcipőt veszem,(kintre)nem lesz hideg még április-május körül?
2016. márc. 15. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy cipő úgysem lesz elég őszig. Mert bizony nyáron is vannak rossz idők, amikor kell a zárt cipő. Ami viszont nyilván enyhe napokon túl meleg.
2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy gondoltam(mivel nem olcsó),majd hazahordjuk az oviból így otthon is és az oviba is tudja bentre hordani."

Ez nem túl életszerű ötlet.

2016. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Otthonra én soha nem adtam cipőt a lányomra, télen vastagabb zoknit adtam rá, de tavasztól már mezítláb jár.

Szóval a 2 belinkelt cipő közül inkább a nyitottra szavazok, ha mindenképp szigorúan cipőt kell hordania szegénykének.

2016. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!