Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Másnak is ennyire nehézkesen...

Másnak is ennyire nehézkesen megy a babruhák eladása, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Hetek óta hirdetem a kisebbik lányom kinőtt ruháit a vaterán és egy kerületi baba-mama csoportban. Eddig semmit nem vettek meg! Márkás ruhákról van szó (Next, H&M, George stb.). Egyáltalán nem adom drágán, sőt már úgy érzem hogy fillérekért vesztegetem. Ennél olcsóbban már tényleg nem szeretném odaadni, nekem is kell vennem újakat :-( nagyon sokat eladományoztam, amiket úgy gondoltam hogy úgysem fogok tudni eladni mert nem annyira divatos már, de szeretnék valami kis pénzt is látni belőle - hát úgy tűnik, nem fogok. A fényképek is elég jók szerintem, és 100%-osra vagyok értékelve a vaterán, sokmindent vásároltam és 1-2 dolgot (pl. pihenőszék stb) eladtam már ott, de ruhák semmit nem vesznek szinte. Illetve talán egy csomagot tudtam eladni. Ti hogy csináljátok, mennyi időbe telik amíg lesz vevő a ruhákra?
2016. máj. 9. 17:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad csomagként eladni? Másoknak is jobban megéri 6db pólót venni egyben 4e ft-ért, mint 1 db-ot 2500ért.
2016. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam csomagként is , és szettként is (póló+nadrág vagy 4 db póló stb) és darabonként is :-(
2016. máj. 9. 17:19
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
En csomagkent mindig el tudom adni, egy csomagban kb 10 db, jo allapotu ruhat teszek
2016. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Pl. egyik csomag 0-6 hós kisfiúnak való, 8 db ruha 1500 ft-ért, lassan tényleg már ott tartok hogy én fizetek azért hogy valaki elvigye.

Ebben pl van egy next polár pulcsi, egy carter's plüss hálózsák, egy polár F&F rugdalózó, két ujjatlan pamutrugi, egy body és két pamut kisnadrág. 8-an nézték meg kb. egy hónapja hirdetem, és még csak figyelőbe se tette senki. Nem értem :-(

2016. máj. 9. 17:22
 5/28 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő alatt veszik meg? Lehet, hogy az a baj hogy 56-62 méretből rengeteg van a vaterán, te mekkora ruhákat árulsz ha megkérdezhetem?
2016. máj. 9. 17:23
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Facebook baba-mama csoportokban próbáltad?
2016. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Én is most akarom eladni a kislányunk ruháit, de még nem töltöttem fel, így a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni.

Ami esetleg ok lehet (csak a leírás alapján), hogy most jön a jó idő és szerintem jelenleg nem plüss dolgokat akarnak venni az anyukák. Én éppen válogatok és a télieket eltettem, hogy majd csak ősszel kezdem árulni, amikor az emberek a hideg időre vesznek ruhát.


De ha rosszul gondolom, akkor kérlek javítsatok ki. Mert ha nem így mennek a dolgok, akkor feltöltöm én is, legalább nem foglal helyet.


Sok sikert az értékesítéshez!

2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#7. A 0-3 hónapos ruha pl nyáron is kelendő, ha a nő ősszel vagy télen szül, mert nem egy 1 hetes csecsemővel fog rohangálni új ruhákért, hanem jóval előtte beszerezi. Szóval csak ennyiben tévedsz, de a 3-6 éves ruha tényleg ráér
2016. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A facebookon próbáltam egy kerületi baba-mama csoportot, de ruhákat sajnos nem vesznek ott sem. Mást el tudok adni nyomott áron, de ruhát nem.

A plüss rugi és hálózsák 0-6 hós méret, és én is úgy gondoltam hogy aki mondjuk babát vár, az bevásárol őszre-télre már most, de lehet tényleg ez nem így van, viszont akkor legalább a többi ruha vagy csomagom elmenne, vannak fent pl napozók, body csomag, stb...

2016. máj. 9. 17:50
 10/28 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van olyan csoport facebookon, ahol jobban el lehet adni a babaruhákat akkor örömmel fogadnám a tippet! Amiket én láttam, azok márkákra vannak specializálva, én viszont nem szívesen válogatnám még egyszer külön.
2016. máj. 9. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!