Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítség? Októberi baba?

Egy kis segítség? Októberi baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban elkezdtem fejben leltározni, hogy miket vettünk/ kaptunk és mi az amik még kellenek a kisfiamnak. Október legelején fog születni, elvileg 7-én :)


Azon gondolkoztam, hogy milyen kabát vagy ilyesmi kellene arra az időre ha november, december környékén bárhova is mennünk kell, doki, védönő akármi.

És eleve olyan téli cuccot mit érdemes venni ha utcára kell majd vele mennem?


Szerintetek érdemes venni ilyet a babakocsimba? Nem konkrétan erre gondolok, hanem ilyesmi cuccra, polár anyagból is láttam, amibe majdnem teljesen be tudom a gyereket zipzározni.


[link]


A kocsi 3 funkciós, és mindegyik részéhez van lábzsák.


Bocsi a tudatlanságért, első baba :)


Köszönöm


30hkm


2012. júl. 27. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Bundazsákot mindenféleképpen érdemes, de szerintem nem ilyet! Hagyományosat, illetve overall szerűt!
2012. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem télre jobban jársz egy ilyennel: [link] Ebben nem csak babakocsiban, de autós hordozóban is tudod vinni. Olyat érdemes szerintem venni, amihez van kesztyű és cipőcske is. A zsákosakat én nem tartom praktikusnak, a hordozóba nem igazán lehet bekötni vele. Őszre pedig egy ilyesmi lenne jó: [link] Ezek szerintem univerzálisak, nem csak babakocsiban tudod használni és nem kell többfélét vásárolni.
2012. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm, sokat segítetek :) Most már legalább tudom miben gondolkozzak.


Ezek szerint érdemes vennem esetleg bundazsákot ha csak a mózesben tologatom, és egyik ilyen overállt ha bármi más lenne?

2012. júl. 27. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bundazsákot télre szerintem akkor érdemes venned, ha az autóba is mózesben teszed be a babát és nem megy át öv a lába között. Ebben az esetben viszont nincs szükségetek az overállra, hiszen azt váltja ki a bundazsák (már, ha erre gondolsz: [link] ) Ami hasonlít a babakocsibéléshez, én olyat nem vennék, elég meleg az overál is és ha kiveszed a babát, akkor sem fagy meg, mert gondolom ehhez a típusúhoz nem kell agyonöltöztetni. Őszre pedig elég egy thermo overál, az szintén elég meleg.
2012. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, elég az overáll. Elvégre abban a hordozóba is bele tudom tenni, meg a mózesba is, illetve a babakocsihoz még úgy is van lábzsák még azt is ráadom, biztos nem fagy meg :D nagyon hidegbe úgy sem mehetünk ki :)


Még egy kérdés. Mekkora méretet lenne érdemes vennem?

2012. júl. 27. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia én tavaly szültem okt 9-én :)

Nekem a zsákos sokkal kényelmesebb, praktikusabb ...stb.

Könnyebb a babát bele csomagolni :)

A miénk olyan volt,amit be lehet kötni hordozóba is,mert volt rajta tépőzáras rés pont ezért.Egy példát linkelek, látod, ott van rajta a lyuk :)


[link]


Szóval ebbe neked is könnyebb. Remélem segítettem :)

Boldog babavárást :)

2012. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is :)


Akkor már csak azt kell eldöntenem melyik fajtát veszem, és mekkorát :)

2012. júl. 27. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es és 4-es vagyok. Méret nagyon függ attól, hogy mekkora lesz születéskor és hogyan fejlődik. A lányaim augusztusiak, nekik télen is elég volt a 62-es, ami elviekben 3 hónapos méret (bár január végén meg kellett vennünk a 68-ast, mert pont addigra már kinőtték, a hideg meg maradt ;)). Megteheted azt is, hogy megvárod, míg a szüléshez közeli időpontban megcsinálják az UH-ot, azon azért nagyságrendileg látszik, hogy mekkora babát várhattok és az alapján veszitek meg az őszit. A téli pedig ráér később, mikor már látod, hogy fejlődik, valószínűleg kelleni fog a 62-es méret, de ha nagy baba lesz, akár a 68-as. Nem baj, ha az elején picit nagyobb lesz rá, hiszen egész tél végéig ki kell tartania :)
2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor megvárom a szeptember végét, és ezt akkor fogom beszerezni :) Igazából már mindennel készen vagyunk, Én ilyen szempontból nem szeretek halogatni semmit, jobb az ha már megvettem és itthon van :)


Köszönöm!

2012. júl. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!