Októberi baba ruhatára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kislányom, aki nyári baba volt, viszont most október 4-re vagyok kiírva. Milyen típusú ruhákra van szükség ilyenkor? Van autóm, szóval nálunk nincs órák hosszat babakocsizás, csak egészségügyi célból :)...Kocsikabát? Overallból mekkorát? Kicsit tanácstalan vagyok...
2016. jún. 30. 13:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom 48 centivel született, mi kicsik vagyunk, kíváncsi leszek a fiamra. Rövid ruhával nem különösebben készülök, hiszen október elején egy újszülöttnek gondolom inkább a melegebb ruhák kellenek
2016. jún. 30. 21:25
 12/13 anonim ***** válasza:
én is októberre várom a kislányomat. A nagytesók 50-es ruhákkal kezdtek, így vettem abból párat, 56-osból azért többet. Bentre hosszú és rövid bodyt pamut rugikat vettem, kintre plüss rugikat. Overállt még nem vettem, de szreintem 62-es és 68-as is kelleni fog, vagy 68 és az elején kicsit nagy, de én szeretem ha van váltás. Kocsikabát szerintem jó ha van minden méretben (nyári babának nyilván nem kell)
2016. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia! Kocsikabátot mindenképp veszek, mert autóba nem kell a bundazsák vagy az overall viszont babakocsiba igen... Kicsit furcsa még a helyzet egy nyári gyerek után! :) Plüss rugikat én is vettem, meg bentre ezeket a sima pamutokat, 56 méretből is tárazok, meg 62-ből...egyenlőre ennyi, meglátjuk mennyire nő majd gyorsan :)
2016. júl. 2. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!