Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti fogadnátok így el babadolgo...

Ti fogadnátok így el babadolgokat?

Figyelt kérdés

Sógornőmék első babája nagyon sok év után orvosi segítséggel jött össze,most fél éves.

Most nekünk is lesz,azonos neműek.

Felajánlotta a ruháit,stb amit már kinőttek,de csak ha amikor sikerül a második gyerek,akkor adom vissza.

Nemet mondtam,én sem tudok hol tárolni egy évnyi babaruhát se,nemhogy esetleg több évnyit,a második se lesz egyszerű nekik.

Csak akkor adja ha akkor adom amikor szüksége lesz rájuk.

Igy inkább veszünk magunknak( nincs bajom a használttal),csak egy gyerekünk lesz,amikor kinövi eladom.

Szerencsére nem okoz gondot megvenni akár ujonnan is mindent.

Viszont ő meg megsértődött hogy így nem kell.

Nem tudom hogy gondolta,oké hogy mi nagyobb házban élünk,de nem fogok raktárat csinálni senki kedvéért (padlás nem opció,ott max a hőálló ruha marad meg épen)


2016. aug. 13. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Jó kis sógornő lehet ha ilyenen megsértődik.

Ez intelligencia kérdése ha valakinek felajánlok segítséget szuverín joga azt elfogadni vagy elutasítani.ha el is utasítja már annak is örülök, jo pont, hogy lát bennem segítő szándékot egyáltalán.

2016. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
*intelligencia kérdése ilyenen megsértődni
2016. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Először is, minden ruha hőálló annyira, hogy egy átforrósodott padláson ne menjen tönkre.

Másodszor: nem értem a sógornődet. Ha nem fogadod el a ruhát, akkor képes neki helyet találni, de ha elfogadod, akkor nem lenne neki hely, mikor visszaadnád?

2016. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért sértődött meg?
2016. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogadnám el, leeszi, kiszakad, kakifoltos lesz, stb. Igy nem is tudnam nyugodtan hasznalni, es tarolni sem akarnam.
2016. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Én sem fogadnám el így, de nem a tárolás miatt, hanem mert visszakéri. Szerintem ilyet nem illik, max nagyobb dolgokkal, amik nem mennek könnyen tönkre(kád, pelenkázólap...).

Semmi oka megsértődni.

Mi is kaptunk egy csomó ruhát ami az unokatesóké volt, előre 3-4 évre is. Szerintem ezt sem illik, mert 1 szekrény tele van vele(tudom, hogy nem férnek ők, ezért hozzák úgy, hogy meg sem nézik mi az...), de elraktam, bár nem is olyan jók...:S

2016. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Tároltunk a padláson ruhát,2 nyár után mint ami 20 évet volt fenn,olyan lett a jóminőségű pamut is. Hővisszaverő van a padlásra terítve,semmit nem tudunk felvinni.

Azért sértődött meg ,mert azzal számolt hogy mi elhozzuk a kinőtt dolgaikat,mert már nem tudja hova tenni,de én így nem.fogom elhozni.

( azt meg nem kockáztatom meg hogy mégia felteszem a padlásra,aztán vehetek neki újakat,mert x év alatt tönkrement)

Igazából szerintem úgy gondolta,a gardródszobánk elég nagy.De eszemben sincs telezsúfolni.

Nem tudom hol fogja tárolni.

2016. aug. 13. 09:38
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyobb dolgokat még ők is használnak,9 hónap lesz a ķét gyerek között. Attól is tartok hogy azokat (kiságy,babakocsi,st) is tárolhatnám akkor neki,arra hivatkozva hogy milyen rendes volt hogy a ruhákat kölcsönadta.


Egyik barátnőm adja folyamatosan a kisruhákat,vele meg van beszélve hogy amik használhatóak maradnak,azokat adom a hugának majd,most lett terhes,meg max párat odaadok sajátból azok helyett ami nem marad vállalható,de nem darabra elszámolva,és nem kell őriznem,amint kinövi mehet a hugához.

2016. aug. 13. 09:43
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Én se tárolnám így. Tőlünk tesómék várnák el, hogy ne adjam el a kinőtt ruhákat, mert ők 2. babával próbálkoznak, és nekünk fiunk és lányunk is van, meg nagyon tetszenek nekik a ruháink. De nem vagyok hajlandó ennyit tárolni, most kapok vissza is cuccokat, mennek eladásra/védőnőnek/újszülött osztályra.
2016. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
így nem. Noh meg amúgy se mert ha ezen berág akkor azon még jobban fog, ha nem mint a patyolat kapja vissza és biza vannak foltok amiket ha fejre áll az ember se tud kiszedni.Az ilyeneket meg már kidobni szokás és nem vissza adni
2016. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!