Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti fogadnátok így el babadolgo...

Ti fogadnátok így el babadolgokat?

Figyelt kérdés

Sógornőmék első babája nagyon sok év után orvosi segítséggel jött össze,most fél éves.

Most nekünk is lesz,azonos neműek.

Felajánlotta a ruháit,stb amit már kinőttek,de csak ha amikor sikerül a második gyerek,akkor adom vissza.

Nemet mondtam,én sem tudok hol tárolni egy évnyi babaruhát se,nemhogy esetleg több évnyit,a második se lesz egyszerű nekik.

Csak akkor adja ha akkor adom amikor szüksége lesz rájuk.

Igy inkább veszünk magunknak( nincs bajom a használttal),csak egy gyerekünk lesz,amikor kinövi eladom.

Szerencsére nem okoz gondot megvenni akár ujonnan is mindent.

Viszont ő meg megsértődött hogy így nem kell.

Nem tudom hogy gondolta,oké hogy mi nagyobb házban élünk,de nem fogok raktárat csinálni senki kedvéért (padlás nem opció,ott max a hőálló ruha marad meg épen)


2016. aug. 13. 09:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Karakán férjed van!
2016. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én sem fogadnám így el.

Mi is kaptunk egy csomó ruhát, aztán közölte az illető, hogy de majd kéri vissza, mert öröklődnek a családban. Hát mondom köszi. Előre is szólhatott volna, most itt állnak, mert így nem használom őket. Semmi szükségem rá hogy figyeljem melyik az övé, melyik nem. Ha előre szól nem kérem. Ráadásul mielőtt elhozták anyósomék még azt mondta hogy ha nem kell odaadja másnak.... Mindegy.

De nem értem sógornődnek miért kell megsértődni. Ha nem kell nem kell, ennyi. Én nem sértődnék meg.

2016. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!