Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mindenképp ki kell vasalni a...

Mindenképp ki kell vasalni a gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Most fog születni a babám, de alig bírok állni, ülni, csak fekve jó, néha már úgy sem... eddig dolgoztam, nem volt időm, most meg már fizikailag nem menne... kimosni természetesen kimosom, ariel mosókapszula + cocolino fehér sensitive öblítővel...
2016. aug. 13. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
Rá sem fogsz adni annyi ruhát. Felesleges volt feltankolni.
2016. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Tök felesleges. Senki nem fogja tudni, hogy vasaltad e.
2016. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baja nem lesz a gyereknek a vasalatlan ruhától.
2016. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is felesleges vasalni.

Nekem se vasalta anyukám soha a ruháimat,mégis felnőttem valahogy:D

Ráadásul ha szerencsétlen gyereket mindentől óvjuk,akkor soha nem fog megerősödni az immunrendszere.Egy mosott ruhán meg nem gondolnám,hogy bármi halálos baktérium/vírus lenne.

Egyébként meg a textilpelenkát amúgy is összegyűrheti a gyerek,nem gondolnám,hogy bárki is foglalkozna azzal,hogy a gyerek alatt milyen gyűrött a takaró.

2016. aug. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Kimostam a mosógéppel a mi ruháinkkal együtt, megszáradtak aztán szépen behajtogattam őket a baba szekrényébe. Nem mostam külön mosószerrel, nem mostam külön a mi ruháinktól és nem vasaltam ki őket. Egyik gyerekemnek sem lett baja. Annyira túl vannak dramatizálva ezek a dolgok.
2016. aug. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Én kivasaltam egyszer,utána már nem vasaltam babaruhákat .
2016. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem vasaltam.. mikor kimostam a ruháit ( én korábban mert unatkoztam és gondoltam megcsinálom ) száradás után zacskóba tettem öket hogy ne porosodjanak, ennyi.
2016. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem bírsz már dolgozni ne aggódj a vasalás miatt. Majd maximum, ha már megszültél és lesz időd megcsinálod, ha nem akkor sem lesz baja a picikédnek.
2016. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszi :)


nem én tankoltam fel, a ruhák kb 10%-át vettem, a többit mind kaptuk. Azt nem bírtam ki, hogy semmit ne vegyek. :)

2016. aug. 14. 09:57
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem vasaltam soha semmit. A mai napig csak azt vasalom a mi ruháink közül is amit nagyon muszáj (ingek). Pamut rucit ha szépen kiteríted nem kell vasalni, nem lesz gyűrött.
2016. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!