Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nálatok az üzletekben milyen...

Nálatok az üzletekben milyen arányban vannak lányos-fiús ruhák, bodyk?

Figyelt kérdés
Kisfiút várok,de bármelyik babaüzletbe megyek,ott kb 90% lányos ruhák,bodyk vannak,maradék még inkább unisex szín,konkrét fiús ruhákat bodykat alig találni,ha vannak is inkább ovis kortól.egyik üzletben rá is kérdeztem,h miért csak inkább lányos bodyk,rugik vannak,a válasz az volt,mert őket annyira cukin lehet öltöztetni már újszülött kortól,e z csak engem idegesít,hogy ha fiad van akkor járjon unisex színű ruhákban,mert azokra Nemlehet adni virágos csilli-villi hajpántot,tütüszoknyát?
2016. szept. 6. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyformán lehet kapni fiús és lányos ruhát.
2016. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Néz szét turik,lidl,tesco de nagy tesco,pepco,lehet kapni aranyos fiusat,hm c&a .
2016. szept. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik csak ezen a környéken a tesco kínálata ilyen szar,de tegnap bementem egy viszonylag nagy tescoba,és képzeljétek kismillió fiús body rugi van,vettem is body csomagot 5 drb volt benne és csupa kép,zöld árnyalatok,rugi csomag szintúgy kékes autós mintás,egy együttes szép szürke színű ráírva born on 2016,egy zöldes pandás pulcsi nadrágot,ú gy örültem nekik,mert végre fiús,kismillió darab és hónapos számítás,vettem is 0-3 hósra,külön hosszú sorban csak fiús cuccok,csak kár,h messze van az üzlet
2016. szept. 7. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!