A te gyerekednek van olyan ruhája ami a tiéd volt?

Figyelt kérdés

30-as pár vagyunk,szóval nem 15 éves ruhákról van szó.

Az én ruháim nincsenek meg, megkapták unokatesók.stb.

Férjem ruhái viszont zsákszámra állnak anyósék picéjében,simán van 30 nagy zsák.

Anyós mióta megtudta hogy jön az unoka,azóta nyaggat hogy hozzuk el,fel van címkézve méret szerint kb.

Még nem vettem rá magam, a fáradékonyságra hivatkozok,de őszintén szólva eszem ágaban sincs 30 évvel ezelőtti ruhákat a gyerekre adni. ( állunk annyira jól hogy vegyünk újat)

1-2 darabtól még nem óckodnék,ráadom amikor anyós látja,de az kb 0-15 éves korig teljes ruhatár.


2016. szept. 7. 13:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mi nem 30, hanem 3 éves kisgyerek ruháit örököljük folyamatosan, abból is bőven tudok kiszanálni.. Át kell válogatni, amit úgy gondolsz, hogy nem vészes félrerakni, aztán ha jön a mama ráadni.

Én imádok a kisfiamnak vásárolni és imádom csinosan öltöztetni. Nem is értem hogyan lehet elvárni egy kismamától, hogy ne vásároljon a babájának.

A kisfiam 4 hónapos lesz, még a hasamban volt, úgy bevásároltam neki kb 1-1,5 éves koráig mindenből. Most sem tudom megállni, ha olyan helyen vagyok, hogy ne vegyek neki új ruhákat, hiába folyik már ki a szekrényből.

2016. szept. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
anyósom elrakott kb 2 zsáknyi babacuccot a férjemről(33éves),átnéztem őket,pár body,rugit ,vastagabb téli ruhát kivettem,hogy milyen jó lesz a nemsokára születendő fiúnknak,rólam sajna csak 2 body maradt,de azokat hordta a húgom,és 2 unokatesóm gyerekei is,és még mindig nagyon jó állapotban van,sőt jobb is mint 1-2 mostani,mert újat kimostam és varásnál elszakadt és kibolyhosodott.Szerintem nézd át őket,pár szebbet vegyél ki,ha anyósod lássa ráadod,a nagyobbakat pedig a babával nézd át,mond h ez apáé volt,és lehet h épp ő akarja majd felvenni,h hasonlítson apára,olyan legyen,mint ő
2016. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kedvenc szabadidő ruha még apucié volt, és még az én pólyámat is most fogjuk használni a harmadik gyereknél is. Vettünk pár új ruhát, de a legtöbb ruha tényleg a miénk illetve a kisebb unokatesók(16 és 11 évesek) ruhái voltak és lesznek. Kifertőtlenítve és kivasalva nagyon szépek még mindig. Van viszont olyan ruha is amit semmi pénzért nem adnék rá a gyerekre (süt róla a régi szabás, minta vagy elhasználtság)
2016. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A kiságy, etetőszék stb. tök jó, hogy megvan, nem kell majd utazóággyal meg ilyesmikkel bajlódnotok a látogatásokkor. Nálunk is így van, szépen lemosta anyukám a hajdani kiságyamat, és ha megyünk hozzájuk, abban alszik a gyerek. Nekem nagy könnyebbség volt, örültem neki.


Ruhák: egy-két emlékezetesebb darabot ráadtam az eltett ruhákból, de amúgy inkább bevásároltam. A textilpelenkákat viszont használom, mert szépen ki vannak főzve, fehérítve, és az úgyis nagyon fogy az elején, minél több van, annál jobb, mert sokat bukik egy újszülött.

2016. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
en orultem, h talaltam a szekrenyben baba kori ruhaim es sok nagyon is megallja a helyet a mostaniak mellett, sot sok meg aranyosabb is. lesznek uj ruhai is, amik az elmenosek lesznek, de probalok turibol is beszerezni jo darabokat, mert ugyis hamar kinovi.
2016. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!