2 évesnek télikabát nem aranyáron? Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
Pár hónapra nagyon sok 9-12 ezerért kabátot venni szerintem. Hol szoktatok olcsóbb, de jó minőségű, meleg kabátot venni?
2016. szept. 14. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lányom 2 éves. Én használtan vettem 3500-ért egy nagyon jó állapotban lévő kabátot. Szép is, elég vastag is. Olcsóbban is lehet találtam volna, de ezen van Peppa malac és azért most megőrül, így remélem könnyebb lesz az öltözés télen :D

Amúgy én is ajánlom a Pepco-tmeg a Kik-et. Egész jó cuccokat lehet találni viszonylag olcsón.

2016. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Turi, jófogás. Kabátba óriási a különbség az új és a használt között. És nem mindegy, hogy a 10 ezrest szaggatja szét a csúszdán vagy a 2 ezrest. Meg az se árt ha van legalább kettő.
2016. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
H&m-ben
2016. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lidl,tesco,pepco,kik.aldi.
2016. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Jofogason,de ha van németo-ban ismerősöd:, a német ebay-ről néha pár euróért olyan szuper cuccokat lehet leakasztani,h csak na. Zsír űj Elephanten cipők 2 euróért néha. A postaköltség 2-3 euro max
2016. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A fiam tavaly volt ket eves, az aldiban vettem neki 3500 volt vagy 3900, mar nem emlekszem pontosan. Meleg, konnyu, kenyelmes es hosszu, tehat hajolgataskor sem csuszik fel a derekarol. Megis utaltam, mert olyan "kenyes" anyaga volt, h meg a nyala is foltot hagyott rajta szaradas utan. Tobbet volt a mosasban, mint rajta.

Kicsit off, de gondoltam talan jol jon vkinek a szemelyes tapasztalat 😃

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!