Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi idős koráig adtál...

Mennyi idős koráig adtál bodyt a babádra? És rúgdalózót?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Body-t majdbem 3 éves koráig, rugdalózót kb 1 évesig, utána már csak a pizsamája volt egyberészes
2016. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most 21 hónapos(lassan 2 éves) és mind a kettőt hordja még. A rugit csak alváshoz pizsiként. A body-t is szinte csak pizsinek. Nyáron egyáltalán nem adtam rá. De most hogy jönnek a hűvösebb idők így adom rá mert tuti nem lesz kint a dereka..
2016. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fiamnál body-t szobatisztaságig (20 hónapos korig, kivéve nyáron), rugit pedig olyan 7-8 hónapos koráig adtam rá.


Most a lányom 8 hetes, body-t szerintem szobatisztaságig fogok ráadni (kivéve nyáron), rugit viszont csak kb. 4-5 hetes koráig adtam rá, meg éjjel abban alszik, ha nem fűtünk (fűtés mellett csak body+pizsinadrág van rajta).

2016. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nenah válasza:
bodyt amíg volt a méretében (92-98) imádtam nagyon,mert nálunk is para volt,hogy megfázik a dereka és ha megtehetném mai napig adnék rá télen,mert ahogy ugrál mindig kicsúszik a pólója a naciból! rugit meg tavaly télen hordott,mivel alvás közben lerúgja a takaróját és nem akarom,hogy megfázzon hiába megy a fűtés
2016. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bodyt 3 évesen is, nagyon jól védi a derekát, hogy ne fázzon meg.
2016. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bodyt a szobatisztaság kezdetéig, utána hidegebb időben atlétát adok rá. Rugit az első gyereknél kb. 1 hónapos koráig, mert utána egész nyáron nagyon meleg volt, viszont kb, másfél éves korában sikerült vennem polár anyagú rugit, akkor azon a télen alváshoz azt adtam rá, mert folyton kitakarózott, így viszont nyugodt voltam, hogy nem fázik meg. Most a Kicsire (3 hónapos)már csak éjszaka, alváshoz adok rugit, napközben kisnadrág, body + hosszúujjú póló.
2016. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!