Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Jó ha 21 fokban ebben alszik...

Jó ha 21 fokban ebben alszik a 7 hónaposom?

Figyelt kérdés
Rövid vagy hosszú ujjú body, zokni, rugdalózó, hálózsák vagy vékony takaró.
2016. okt. 27. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
nalunk 22,5 fokra van allitva a kazán....mi felnőttként 21 fokra állítottuk, ez alatt halálra fagynánk :))) nem tudom mi az ideális, de a panel gyerekek - ahol télen is 25 fok van - még mindig élnek, szóval nem hinném hogy olyan egészségtelen volna. kérdező, 22,5 fok van nálunk és ugyanebben alszik 1 hónaposom is..
2016. okt. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Panelben lakunk.az ablakok meg az eredeti fa ablakok.

7hosom van.

Vagy rovid ujju bady es kezes labas rugi,vagy hosszu ujju bady es ujjatlan rugi.

Plusz egy vekony takaro ami altalaban csak a hasan van.

Lovesem sincs,hany fok van.olyan atlag panel

2016. okt. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

Felnőttként mondom. Panelban laktunk, min. 25 fok volt télen... Szerettem, sose fáztam.

Páromhoz költöztem, itt max. 23 fok van... fütés nélkül. 2 év kellett mire meg tudtam szokni, h nincs annyira meleg. De 22 fok alatt így is fázom.

Párom nem fázós, de ebben a 22 fokban ő is be van takarózva , igaz csak alsónaciban alszik.

Szóval nem mindenki bírja a hidegebbet, más a tűrő képességünk.


A kérdésre: szerintem kell annyi réteg rá.

2016. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerektől függ. Ha nem izzad, nem nyirkos a tarkóján ,akkor valószínű kellemes neki

Az én lányomnak ez nagyon sok volna. Ő egy body+hálózsáknál többet nem brna el.

2016. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
en is panelben eltem 27 evig, aztana kikoltoztunk kertesbe es remekul alszom itt is az 5-6 fokos hokulonbozet ellenere :) n
2016. okt. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Panelben nőttem fel, állandóan beteg voltam. Amikor elköltöztem, első telem egy rossz szigetelésű konvektoros téglalakásban ért, ahol a fűtés ellenére is max. 15 fok volt a konyhában (huzat), fürdőben és 18 a szobákban. Fáztam mint a nyavalya, de következő télen, fűtéskorszerűsítés után, már rosszul esett 22 fok felett. Lányunk ide született, kész van, ha melegebb van. 20 fokon áll éjjel a termosztát, de fürdés előtt 22-t csinálunk, még nem esik vissza 21 alá reggelre. Vékony hálózsákban alszik.
2016. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*csak a lényeg maradt le: azóta nem betegeskedtem, amióta hűvösebben alszom és nem csak mert felnőttem. Sokáig laktam otthon, felnőttként is beteges voltam a panelben.
2016. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a 21 fok az jó, csak az öltözet meleg. Az én babám hosszú újjú bodyban és egy meleg hálózsákban alszik.
2016. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 20-21fok lehet a hálóban éjszaka, mindig egy pizsi van rajta, és egy szőrös babapokróccal van betakarva (nem nagyon vastag). Az én babám elég fázós,neki ez így jó,nem izzad,nem is fázik. 3hónapos
2016. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ugyanennyi a hőmérséklet és kb ugyanígy alszik. Zokni nincs rajta, de lábfejes rugiban alszik egy bodyval, vékony takaróban. Hálózsákot nem használunk.
2016. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!