36-38 fokban miben hozzuk haza a babánkat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem body, nagyon vékony sapi, meg zokni.
2015. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
de ha eleve viszed magaddal a kisruháját, tegyél be egy rugdalózót is, jövőhétre nem mond nagyon meleget, mikorra várod?:)
2015. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Elvileg mára ;) DE nem hiszem.... :) Holnap befektetnek, és összekészítem, hogy ne apának kelljen :) Tettem egy talpas rugi+rövid body+ gombos pulcsi meg egy melegítőalsó+ hosszú ujjú bodyt/ rövid bodyt+zoknit és egy cérnasapit :) De ezek lehet hogy sokak lesznek? Már van egy 4 éves lányzóm, de ő október végén született. Szinte kezdőnek számítok :)
2015. júl. 19. 16:59
 4/17 anonim ***** válasza:
hu kicsit sok :D Szerintem nadrág még nem kell, vagyis én nem mertem ráadni nacit még olyan picin, most kezdtem adni rá nacit 3 hónaposan. Vigyél egy rugit, egy hosszú és egy rövid ujjú body-t meg egy pulcsit, ha hideg van ez pont jó, ha meg meleg akkor azért egy sapi kell, body és zokni, szerintem otthon is így lesz majd csak sapi és zokni nélkül ilyen melegben nem?:) de segítenek ott a nővérek az öltöztetésnél :) könnyű szülést és jó egészséget nektek :)
2015. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Zokni közel negyven fokban? Ne vicceljetek, kb 37 fokos testből jön ki, ott se volt rajta zokni.


Vékony body amiatt, hogy a naptól védje, sapka szintén ilyen célból. Zoknit nehogy adj rá, hacsak nem légkondi van a kocsiban (akkor mehet rá nadrág is).

2015. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm most szült, és ott a kórházban kiskesztyű van rajta egy body és zokni, azért írtam a zoknit, nyílván nem bundazoknira gondoltam, néha én is adok rá, mert a pici lábfeje hideg attól függetlenül hogy ilyen meleg van, kis vékony zoknira gondoltam nem kell lehurrogni :)
2015. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

A kesztyűt azért adják rájuk, hogy ne karmolják meg magukat, nem melegítési céllal.


A láb/kéz azért érződik hidegnek, mert pici korban a perifériás keringés még nem annyira "kiforrott". Ezért is szokták javasolni, hogy a nyakszirten kell ellenőrizni, hogy melege van/fázik-e. Annak a hőmérséklete már megbízhatóbb infót ad erről.


Egyébként sokszor a felnőtteknek is hideg a lába, akkor is, ha teljesen megfelelő nekik a hőmérséklet. A bőr érthető módon hűvösebb, mint a belső szervek, hiszen ott adja le a szervezet a felesleges hőt.

2015. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Vékony sapi, rövid ujjú body és egy nagyon vékony rugi volt rajta. Klímás autóba kellett. A kórházban ilyen időben bodyban és kis sapiban volt a lányom, kesztyűvel, zokni nélkül, de nem árt vinni. Textilpelust vigyél takarónak is, val.szeg elég lesz.
2015. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel 3 hónapja volt császárom hidd el hogy tudom miért van rajta a kesztyű... :)
2015. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tavaly május végén pont egy melegebb napon mentünk haza 28-29 fok volt. A neonatológusnál kérdeztem rá, hogy mit javasol. Kihajolt a nyitott ablakon és mondta, hogy rövidujjú body, meg egy takaró, ha klímás a kocsi. Ha nem klímás, akkor takaró nélkül.
2015. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!