Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányszor mostok egy héten?...

Hányszor mostok egy héten? Hány főre? Használtok szárítógépet? Milyet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 06:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Öten vagyunk, minden nap mosnom kell. Nekünk is van elegendő ruhánk, de nem szeretek sok szárítót kerülgetni, így este mosok, reggelre legtöbbször megszárad. Ha van valami extra (betegség, kabát összekoszolása, stb) akkor még ennél is többet kell mosni, ezért gondolkodunk szárítógépen. Nyáron megoldható az udvaron teregetés, de ilyen vacak időben még a teraszra sem teszem ki.

2016. nov. 17. 08:46
 12/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
71%
2 felnőtt + 3 gyerekre nálunk is heti minimum 6 adag mosás jut, plusz az extrák (férjem kinti munkás- és horgászruhái, lakástextil, kabátok, ilyesmik). Samsung kombinált mosó-szárító gépem van tavasz óta, 8kg a mosási kapacitása, azt ki is használom. A szárító részt csak a törölközőkhöz használom, tetőtéri, száraz szobáink vannak, gyorsan száradnak a ruhák a fregolikon. A szárító funkcióval nem vagyok teljesen elégedett, lehet, hogy egy különálló gép jobb, de valószínűleg abban is kiszámíthatatlan módon összemennek a pamutruhák. És nagyon meg is gyűri őket, szinte vasalhatatlanra. Akkor is, ha szépen összehajtogatva teszem be. Ha hirtelen kell valamit tisztára és szárazra varázsolni, akkor jó, hogy van szárító, de egyébként nincs kihasználva. Pedig annyira elterveztem, hogy mindent szárítani fogok, amit csak lehet, mert annyira utálom a fregolikat kerülgetni a szobákban :)
2016. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
2 felnőtt, 3 gyerek, mindennap megy a gép. Nemrég vettünk szárítót, én áldásnak tartom, mivel eddig télen bent kellett szárítanom a ruhákat, olyan pára volt, mint a dzsungelben, és penészedett a fal (dacára a páraelszívó gépnek meg a szellőztetésnek). Szárítónk Whirlpool, sokat spóroltunk rá, de megérte.
2016. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Sziasztok! 4 -en vagyunk, 2 felnőtt és 4.5 és majdnem 2 éves kisfiúk. Sokat mosok nagyon, főleg most sikerült hányás hasmenés viruson átmenni, hát igencsak megszaporodott a mosnivaló. Tervezzük a 3. Gyereket. Párás a levegő , sajnos tavaly télen is penészeett a fal a sok vizes ruhától, 2 száritó sok helyet foglal, utálatos h nem úgy tud az ember rendet tartani a sok ruha miatt télen. Már tavaly szerettem volna szárítógépet venni, aztán tavaszra a jó idő beálltával elmúlt ez a hóbort, de most fűzöm a férjem h Karácsonyra lepjük meg magunkat vele, úgy érzem sokat segítene. Ráadásul dolgozom a 2 gyerek mellett és igy a házimunkára forditott idő is lerövidülne ami nagyon nagy áldás lenne számomra.
2016. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk mondjuk nem is férne hová a szárítógép,és ugye ez albérlet,a mosógép se a milyénk. Ha van hely az embernek,akkor hátránya nem származik belöle ha vesz ,bár akkor inkább kombináltat,ha mégse jön be,ne kidobotr pénz legyen.

Én úgymond két szárítót kerülgetek,de a nagyobb szobájában van az ablak,fütötestnél igy sok vizet nem zavar,mivel nagy alányom szoba. Hát három gyereknél még.rosszabb lesz nekünk is,de ez van. Majd ha lesz saját ház,az már más lesz. De aa gyerekeket hitel nélkül akarjuk bevállalni,és.utána ház hitellel,ha már megvan a harmadik is.

2016. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%
Kihajitom a telefont komolyan,hhogy magától beir szavakat,meg átir mindent.... 15-ös voltam
2016. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szia, én egyedül élek, heti 1x néha 2x mosok tarka ruhát és kb másfélhetente törölközőket.

Bosch 7kgos mosógépem van én szintén Bosch szárítógépem. Száraz időben az udvaron száradnak a ruhák, de a szárítógéppel is nagyon elégedett vagyok.

2016. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
57%
4-en vagyunk,heti 4-5 mosás 7kg-os mosógèp+különálló Szárìtógèp...nem gyűr ès fiókszárazra szárìt.
2016. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 alkalom, eddig 3an vagyunk, hamarosan érkezik a kicsi, akkor szerintem amíg külön mosok neki +2 mosás hetente.

Ősszel vettünk szárítót, mert egyszerűen már ki voltam hogy a panelban büdösödnek a ruhák, nem tudnak száradni. Nyáron az erkélyen gyorsan szárad, de ősztől tavaszig nagyon rossz. (Plusz idén annyi poloska volt, hogy mindig telimásztak, aztán azokat is szedegetni..) A mosógépet is lecseréltük, AEG lett mindkettő, nekem azt mondták hogy a mosó-szárítók egybe nem a legjobbak. AEG hőszivattyús a szárító, a kondenzációs magasabb hőfokon szárít, jobban gyűr, és tönkreteheti a ruhákat. A kettő AEG gép kompatibilis egymással, így egymásra lehetett tenni. Hát már bánom hogy nem hamarabb vettem. Én mindent szárítok benne, nem válogatok, eddig semmit nem tett tönkre, még csipkét sem. Kevésbé gyűröttek a ruháink, én nem vasalok csak ingeket. A meg álom jó, hogy nem kell nézegetni a ruhákat, illetve ha valami kell 3 óra múlva akár száraz...(persze ez csaka gyors programnál érvényes, alapból a normál programnál a mosás - szárítás 4,5 óra)

2016. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!