Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány hetes koráig öltöztetted...

Hány hetes koráig öltöztetted bodyba és rugiba a babád és mikortól adtál rá rendes pulcsit, nadrágot az előzőek helyett?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bodyt sokáig adtam rájuk, amíg pelenkásak voltak, 2 éves koron túl is. Rugit nappali öltözékként max 68-as méretig, utána legfeljebb pizsamának.
2016. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
rugit addig adtam rájuk ameddig el nem indultak,a bodytól meg a szobatisztaságnál búcsúztunk el.
2016. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A rugdalózó kb. 5 hónapos korig volt nappali öltözet is, de éjjel még most 1,5 évesen is abban alszik.

Bodyt pedig a szobatisztaságig tervezem.

2016. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bodyt a szobatisztaság próbálkozásig (kb. 2 éves kor), rugit pedig amíg nem kezdtek el négykézláb mászni, de alváshoz ennél tovább.
2016. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy a többiek: body pelenkes kor végéig, rugi nappal a mászásig (ez nálunk 5,5 hónapos korában kezdődött). Rugit pizsiként úgy 2 éves korig használtunk.
2016. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
rugit csak pizsinek, már születéstől. bodyt addig fogok, míg pelenkás.
2016. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél éves koráig hordott rugit, azóta éjjel alváshoz, body-t adok még rá és még fogok is egy ideig, 15 hós.
2016. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

En szuletesuktol kezdve csak itthon adtam rajuk rugit.

Ha lementunk akkor naci,puli volt rajtuk.telen,overal ala harisnya es pulover.

Elonyben reszesitem a melegito nacikat,es az is fontos szempont,hogy a pulovernek patentos legyen a nyakanal,vagy czipzaros legyen elol.tehat azert kenyelmes legyen.farmert csak nagyobb korukban,mikor mar jarni tudtak,akkor adtam rajuk.vagy esetleg karacsonykor,husvetkor a Mamak kedveert par orara.

Ettol fuggetlenul,semmi bajom a rugdalozoval,csak en nem szeretem az utcara raadni.

2016. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Rugdalozot maszasig 6-7 honapos koraig.

De csakis szepet, ahol lakom rengeteg a valasztek es olcso. Ralph Lauren meg hasonlok.

Bodyt ket eves koraig akarok, azaz jovo nyarig.

2016. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
En is ugy csinalom ,mint a nyolcas. Ha elmegyünk "rendes"ruhat kap általában,amugy amíg mászni nem kezdtek..utana en is csak alvashoz,de azt a pelenkas kor vegeig kb.
2016. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!