Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg senki nem árul az...

Tényleg senki nem árul az országban, főleg pesten bodyt 500forint és az alatt?

Figyelt kérdés

56-62es fiú rövidujjú bodykat keresek. Szépet, nem 20 éveset, vagy kakafoltosat!

Hihetetlen használt árak vannak. Aztán sírnak, hogy nem veszi meg senki.

1000-2500ft között látok nomálisabb darabokat. 6-700 forintért már árulnak szépet, újat. Tesco, pepco, h&m.

Vettem is belőlük.

Csak szerettem volna 15-20 darabot otthonra, hogy ne kelljen minden nap mosni!

Miért nincs a használt ruhának, használt ára?

Már 70ezernél járok a kisruhákkal. Gondoltam beszerzek párat használtan is.

Egyszerűen ledöbbentem. :(


2017. febr. 18. 16:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
8%
Budapest, Bánat utca 693/55
2017. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Pepcoban multkor 430 ft-ért vettem puha pamut bodykat.
2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pepco, Lidl.

Nem kell hasznaltat venni..

Egyebkent meg sajnos valamit valamiert, ha nem akarok sokszor mosni akkor igen, tobb penzem megy el ruhara. Ha kevesebbet akarok kolteni akkor tobbszor mosok.

2017. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális árakat kérnek használtért... Most komolyan, van, aki megveszi ezeket?

Én olyat sem tudok eladni, ami mérethiba miatt csak mosva lett. Odaírom, hogy ár megegyezés szerint és a kutyának nem kell...sajnos...

2017. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Annó szembesültem ezzel én is 😠

Szerencsére mi annyit kaptunk h még sok is volt ( szo.széd baba kinőtte)


De sajna kisággyal, babakocsical is így voltam. Megvettem inkább 10 000 rel többért újjonan. Így volt rajta garancia.


Mi megtegettük h nem volt gond a pénztárcánknak.....

De sajnos valakine azért nem mindegy!


Facebookon keress csoportokat. Ott lehet olcsóbbakat találni

2017. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A sima body olcsóbb a tesco, stb. boltokban, viszont egyéb bébiruhát ezer alatt megkapsz használtan, az új pedig 5-6 ezer.
2017. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én 250-ért adom a szépet, 300ért a disney, menő mesemintásat, 200 a sima egyszínű, és így sem veszik. Pl. van fenn 2 fehér rövidujjas + 1 trikós body, 200/db vagy 500/3db-ért, és már 2 hónapja hirdetem... mondjuk én vidéki vagyok, de itt nagy átlagban ezek az árak vannak, max picit drágábbak. Lehet megérné vidéki face csoportokban körbenézned, foxposttal csak 400ft a posta, neked így simán megérné
2017. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Ha gyereket vallasz,vagy mar van,es/vagy akarsz (utobbit erdemes nagyon meggondolni) kolteni kell ra mindig,mert mindig kell valami,csomo pelenka ,popsi torlo ,kenocsok,stb Ez van.
2017. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok az árakkal. 5000ftért vettem hazahozós szettet, ami 1body, 1nadrág és 1sapi.

Eddig csak újak vannak.

A mi pénztárcánknak se gond még 15ezer forint.

Csak sajnálnék annyi pénzt kiadni, mikor 1 hónap alatt kinövi, debsajnos az lesz.

Azt hittem találok használtan, ami jó lesz otthon aludni, össze fo.ni, lebüfizni. Tévedtem!

Sajnos mi nem kapunk senkitől.

Nincs picibabás ismerős.

2017. febr. 18. 17:23
 10/19 A kérdező kommentje:

Drága 8as!

Mint írtam már 70ezret költöttem ruhákra!

Kiságyat, babakocsit, mindent újat vettünk!

Nem értem mi ez a rosszindulat. Ha adni akarok a gyerekemre egy pár használt ruhát, akkor sz@r anya vagyok és ne is szüljek?

Hihetetlen primitív vagy.

Képzeld mindent megfog kapni a kicsi, amire szüksége van.

Nevetséges emberek vannak...

2017. febr. 18. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!