Már nem divat a rugdalózó?

Figyelt kérdés
Mindenki kisnadrágot és pólót ad a gyerekre.ti hogy latjatok ezt?
2017. ápr. 24. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy divat-e vagy sem, èn 2hónapos koráig szine csak azt adtam rá, viszont utána annyira gyorsan gyarapodott, hogy szinte hétről-hétre nőtte ki a ruhákat ès nem érte meg rugit venni, mert tényleg pillanatok alatt kicsi lett rá. A kisnadrág+bodyt tovább tudja hordani.
2017. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
pizsamának használjuk. Nem vinném ki abban az utcára, max ha egészen kicsi, újszülött még.
2017. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Mostanában divat felnőttnek öltöztetni a babákat... az elején én csak rugot adtam rá, aztán már nadrágot is, de kb 1 éves koráig simán kapott rugit, mert imádtam benne.
2017. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Persze mikor màr járt, utcára nem adtam rá.
2017. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3valaszolo pont erre gondoltam a fellnőttnek öltöztetésre.

Imádom rugiba a kiafiam :)

2017. ápr. 24. 17:42
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
fél éves korukig szinte csak rugit adtam rájuk..a zoknit lerúgták, a hasukon vékony a bőr, állandóan kilógott volna a nadrágból..jobb megoldásnak tűnt a rugi..de olyan csinos kis darabokat örököltünk, hogy 6 hó után már annyira untam a rugikat, hogy inkább csinosba öltöztettem mindig őket :)
2017. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
3, hós koráig volt rugija éjjel nappal. De utána ha kimozdultunk akkor csinosan öltöztettem.
2017. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem. Kb. 3 hónapos koráig szinte csak rugiban, kivéve ha 40 fok volt (nyári baba). Éjjelre még mindig azt adok rá, sőt van, hogy nappal is, de utcára már nem. 9 hónapos.
2017. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Fél évig hordtak rugit a gyerekeim, utcára is. Mászáshoz, már nem láttam megfelelőnek, akkor váltottunk. Engem nem érdekel, ki mit gondol, csak a gyereknek legyen kényelmes. Nem szeretem, mikor pl. farmert húznak egy babára. Nem hinném, hogy kényelmes neki, hogy a mozgásfejlődést ne is említsük. A fiam most 4 éves. Ünnepségeket kivéve, mindenhova melegítőben megy. Én is jobban érzem magam melegítőben. Neki meg még olyan mindegy, mi van rajta, csak kényelmes legyen. Aki pedig emiatt lenéz egy gyereket, az nem hinném, hogy normális.
2017. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En rugit is adtam ra es nadrag-felso kombinaciot is. Mindenben aranyos volt, sosem agyaltam azon hogy mi a divat meg hogy masok mit adnak ra es ki mit gondol arrol en mit adok ra.
2017. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!